Bolesť pod pravým rebrom od pôrodu

21. feb 2021

Nemá niekto podobnú skúsenosť. Pobolieva má pod pravým rebrom, začalo to ešte počas tehu. Mám dva mesiace po pôrode a stále ma to tam pobolieva. Sono pečeň, žlčník, obličky v poriadku. Žeby črevá? 🤷

deti95060810
21. feb 2021

črevá pod rebrom? to hádam nie...😉

erickatt
21. feb 2021

Z chrbtice. Aj ja to mavam. Sono ok a bolesti su

autor
21. feb 2021

@deti95060810
@erickatt no asi tak na tomto mieste. 🤷 Že by z chrbtice? To ma nenapadlo.

11mirka22
21. feb 2021

Aj mňa začalo počas posledného tehu pobolivat presne tam. Mala som aj zvýšené pečeňové testy po pôrode pár mesiacov, nakoniec mi zistili zlcnikovy kameň...

autor
21. feb 2021

@11mirka22 ale veď ten by mi snáď na Tom sone videli, či? 🤔

11mirka22
21. feb 2021

Áno, určite... A krvné výsledky by naznačili problém s pečeňou... Budeš mať iný problém zrejme...

erickatt
22. feb 2021

Aj zaludok ma.bolel, aj akoby zlcnik a je to z chrbtice

karinaaaa
22. feb 2021

@erickatt môžem sa opýtať aká to bolest je ? Mam niečo podobne uz niekoľko rokov nevedia prísť na to co to je

erickatt
22. feb 2021

@karinaaaa no akoby ma tam tlacilo taka tupa bolesť akoby som mala sval medzi rebrami. Nie je to silna bolesť, je to skor nepríjemné ked sedim.

gazah
22. feb 2021

Kúpte si knihu Samoliečba zápalových ochorení od Štefana Zakuťanského a liečte sa podľa nej.

autor
22. feb 2021

@erickatt presne tak to mám aj ja

karinaaaa
22. feb 2021

@erickatt tiez to.mam.podobne lenze u mňa to už je veľmi dlho taka tupá bolest a nieje to nonstop niekedy to príde potom.odide a vyraza to tak.
No bola som s tým po všetkých možných lekároch obličky, CT.... nič nezistili ešte ma tiež napadla ta chrbtica ale mne to vyráža ako keby medzi rebrom a panvou

bublinka1426
22. feb 2021

@erickatt mna tiez boli pod pravym rebrom, az mam pcoit ze to ide smerom k oblicke do zadu. nechapem nikdy som to nemala :(

simca06022011
22. feb 2021

Zlcnik, travenie, moze teoreticky aj z creva, napr. ak zvyknes byt nafuknuta... s chrbtom problem mam, ale to sa mi takto nezvykne prejavovat, to skor migrena a bolest brucha taka ina, az na zvracanie. Skor vyslovene s travenim, stresom - musela som obmedzit niektore jedla. Davam si na to zaludocne kvapky ak sa mi to zacne objavovat (phytoneo?), alebo od valovica bol Valochol (na zlcnik?) - nepamatam. Ale tieto problemy po porode su vraj bezne, mne dokonca neodporucil lekar ani vyberat zlcnik, ze mam vydrzat a prejde to (lebo raz som skoncila s bolestami v nemocnici, viac menej chvilu po porode). A ide jar, mozno nejaky detox pecene k tomu cviceniu na chrbat :D

fiafia
22. feb 2021

Z chrbtice

erickatt
22. feb 2021

@bublinka1426 aj mne to akoby cestovalo...
@karinaaaa skus este ortopeda. Ja to .mam z roboty.. a cvicenie co by pomohlo, na to som leniva

bublinka1426
22. feb 2021

@erickatt aj mne. raz ma picha tam potom tam. ahle prevazne pod pravym rebrom,akoby ten spodob rebroveho obluka.

vivina2
29. sep 2023

Akurát dnes som to riešila s obvodnou takisto som po pôrode , krv v poriadku žlčník na Sone v poriadku vraví ze to môže byť od chrbtice. A mam to nezávislé od jedla alebo pohybu nechápem