Brucho po pôrode

bellaa3007
17. apr 2022

Ahooojte. Vy tu viete všetko, takze idem si po rady.
Vždy som bývala chuda, co mi ostalo aj po pôrode ALE 😁 neviem sa zbaviť pocitu, ze to brucho a "boky brucha" neni to co bolo.. Tak si idem po rady. Myslíte, ze stačí upraviť stravu teda vynechať pečivo + obmedziť sladké a bude to lepšie? + samozrejme nejaké cviky na brucho.
Viem, že si asi poviete, ze "ved si chuda" ale rada by som privítala rady ako to brusko zlepšiť.
Fotka narýchlo 😁 ďakujem 🙂

aurorastone
17. apr 2022

K bruchu neporadim, ja len ze mate rovnaké kachličky v kúpeľni ako my 😁

bellaa3007
autor
17. apr 2022

@aurorastone haha a dobre, nie? 😁

dominikak4
17. apr 2022

Veď to brucho je super, podľa mňa sa nie je za čo hanbiť. Skôr si osobne myslím, že brucho už nikdy nebude to čo bývalo za "dievčenských čias", veď tam rástlo dieťa, všetko sa to ponaťahovalo, ale ak sa mýlim, tak budem rada - to by znamenalo, že aj ja sa vrátim do normálu časom =D

aurorastone
17. apr 2022

@bellaa3007 jasne 😁 mne sa pacia

diamond007
17. apr 2022

@bellaa3007 ja som na Tom úplne rovnako a cvičím teraz tak uvidím 🙂 ale pečivo a sladké jem pomenej, ale zas nedávam si zákaz. Tak keď sa to zlepší ti napíšem či zaberá cviko
Na boky zaberie pohyb a strava ale na to vypuklé bruško som si není úplne istá tak dám vedieť raz 😅

via88
17. apr 2022

Ja mam brutalne silove treningy, brucho ako kamen fakt a som skor chuda, ale poviem ti, ked sa postavim najedena alebo sa napijem, ten spodok uz sa vypuci vzdy troska, to uz asi nezmenime. Aj tak sme pekne 😌

kandelabra
17. apr 2022

teda čakala som všeličo ale toto nie. Za také brucho by sa nemusela hanbiť ani 14 ročná teenagerka, nieto ešte žena po pôrode. Keby si videla moje!

snezienkaaa82
17. apr 2022

A koľko si po pôrode? To je tiež dôležitá info pre nás, ak máme radiť. No ale ved aj rak ho máš super, trocha zapracujhes, a bude ešte lepšie. Teda u mňa to tak bolo a to som nerobila ako mladica ale v 36-ke

danieli
17. apr 2022

Ako pisala via88, brusko stihle paradne, ale ked ho vedome povolim je ho vidiet, jednoducho je ine ako pred porodom a myslim, ze take aj ostane a to som po porode 7 a 10 rokov, mas ho krasne, neriesila by som, videla som ine bruska, kde mamky smutia

dzejsik
17. apr 2022

@bellaa3007 mne dost pomohlo cvicenie s Fyziofitmáma (kukni IG alebo jej web) je fyzioterapeutka, odskúšané má na sebe a cvičí len to čo sa po pôrode smie + hlboký stanilizačný systém (tj čo sa naťahovalo vnútri)

bellaa3007
autor
17. apr 2022

@kandelabra ďakujem si zlata ❤️❤️ ale vieš ako my ženy, večne nespokojné 😁

miadi
17. apr 2022

Na prvy pohlad sa zda ok na druhy tam dole pod pupkom je akesi vypucene Takze chapem co ti vadi. Pokial nemas obtiahnute oblecko alebo bikini tak mas super telo.. ale v lete chapem ze ti to moze vadit . Neviem kolko si po porode ale urcite sa to da zmenit cvikmi.

bellaa3007
autor
17. apr 2022

@snezienkaaa82 zabudla som napisat. Mala ma rok a 8mes ☺️ ale pravdu povediac, hneď po pôrode som mala navyše len 3kg to brusko mam od pôrodu stále takéto...
Teraz mam 48kg ale ja som zas nízka mam 160cm

bellaa3007
autor
17. apr 2022

@miadi akoze ja mam 48kg, ako som mala pred pôrodom ale presne ako píšeš to vypuknute brusko.. Preto aj cez malo kíl volím skôr voľnejšie veci koli bruchu 😪

Rok a 8mes ma mala ❤️

miadi
17. apr 2022

Ale Neni to nic co by si druhi extra vsimol je to Hlavne v tvojej hlave Lebo si bola zvyknuta na ine ..

miadi
17. apr 2022

Urcite nechudni Skus cvicit .

mia2906
17. apr 2022

@kandelabra podobne !! a to som mávala úplne ploché brucho. Teraz iba obrovská roztecena hmota😁

hama007
17. apr 2022

@bellaa3007 mne je do plaču keď pozriem do zrkadla a to mám len 3 mesiace po pôrode. Mám diastazu. Stačí že sa trochu najem a vyzerám ako v 3. mesiaci. Bola som zvyknutá na ploché brucho.
Ty máš brucho super. Ked trochu zamakáš budeš ho mať na 1 s hviezdičkou. 🤗

snezienkaaa82
18. apr 2022

@bellaa3007 to je v pohode, ešte to pôjde dole. Brucho je to najťažšie na formovanie. Len ho musíš správne spevniť. Ale pozor, ak más aj mini diastazu, tak si môžeš uškodiť aj cvičením. Chce to cielene cviky., nie hala- bála 😉
Ja mam tak 170 cm a vlani som mala 49 kíl, čiže des.