Chcem zmeniť gynekológa

julinecka196
3. sep 2014

Ahojte baby, chela by som zmenit svojho gynekologa. Niesom s nim spokojna a myslim ze ma nedostatocne vysetril a stanovil mi zlu diagnozu. Chcem sa vas opytat ci bezpodmienecne musim zobrat kartu od stareho gynekologa ? nemozem ist k novemu len tak bez karty ? chcem totizto aby ma vysetril objektivne a nebral ohlad na to, co je v karte. Dakujem za vase rady 🙂

evakva
3. sep 2014

@julinecka196 Môžeš ísť k novému bez karty. Povieš mu, že k nemu chceš prejsť. On si tvoju kartu dodatočne vyžiada.

julinecka196
autor
3. sep 2014

Naozaj ?Dakujem za radu, nebola som si ista ci to mozem spravit 🙂 a ak sa mozem opytat, mas s tym osobnu skusenost ?

charllotte
3. sep 2014

zdravotnu kartu ti nedaju do ruky, novy lekar si ju vyziada sam 😉

pribinak
3. sep 2014

Karta nie je majetok pacienta, takze do rúk ju nedostaneš, nivy lekár si ju vyžiada od starého na základe novopodpisanej zmluvy

monicka9
3. sep 2014

@julinecka196 ty mozes ist na vysetrenie aj k inemu ked si to vybavis.. Ja teraz tak robim... Pretoze som nebola spokojna s vysetrenim a zavermi mojho gynekologa tak som si vybavila vysestrenie aj so sonom u uplne cudzej gynekologicky,, vypocula ma a dala mo termin hned😊

monicka9
3. sep 2014

@julinecka196 ale menit mojeho gynekologa nejdem ken som potrebovala vysetrit aj inym dr.😊

julinecka196
autor
3. sep 2014

@monicka9 chapem, potrebovala si aj ine stanisko, ja ho ties potrebuuem, nazor ineho lekara

monicka9
3. sep 2014

@julinecka196 no presne ako pišeš stanovisko ineho doktora 😊

mariankas
3. sep 2014

@julinecka196 Ja som menila lekára na jar, len som sa objednala a povedala, že chcem chodiť k nemu, dali mi podpísať papier, že budem chodiť tam a ešte jedno tlačivo na vyžiadanie dokumentácie od môjho bývalého dr., nemusela som tam chodiť, poslala som to poštou. Vyšetril ma ešte skôr, než mal výpis z dokumentácie.

evakva
4. sep 2014

@julinecka196 Mám takúto skúsenosť, ked som prechádzala od jedného k druhému lekárovi. Len podpíšes papiere a oni si kartu vyžiadajú.

daduska132
5. sep 2014

ahoj, asi tak nejak... niektorí lekár ti kartu ani nedá keď si po ňu sama prídeš... a ešte sa ťa bude pýtať a prečo ste sa tak rozhodli a prečo a prečo a bla bla katastrofa... ja som mala problém odísť od zubárky a do karty mi napísala že som nemala každoročnú preventívnu prehliadku pritom som u nej bola a tak som musela celý rok platiť za všetky ošetrenia =( čo je v mojom prípade dosť keďže zubyje asi to jediná (našťastie) s čím mám problém =)