Poradíte ohľadom zmeny gynekológa?

annonymm
19. dec 2015

Zdravim ženušky 🙂 Chcela by som radu.. chcem zmeniť gynekologa čiže sa potrebujem najprv vyradiť u toho stareho. Môžem sa isť najprv vyradiť k staremu, a tak isť k novemu ? Vlastne sa pytam na to, či musim k staremu ist vymennym listkom, aby ma stary vyradil alebo to môžem urobiť aj bez neho? Ako je to s kartou? Ak si ju vyžiada moja nova lekarka musim isť k staremu požiadať, aby ju zaslal novemu ?

kachita21
19. dec 2015

U mojej starej gynekologycku som iba podpisala papier o vyradeni a rovno mi dala kartu. K novej gynekologicke som prisla uz rovno s kartou, pred tym som sa dohodla, ze ma prijme. Vacsinou sa to vsak robi tak, ze pri odlhaseni u starej gynekologicky nahlasite meno novej a ta jej zasle kartu. Zalena na gynekologicke.

doluma
19. dec 2015

Ahoj 🙂 Ja som to riesila ak, ze kontaktovala noveho dr., isla som po vymenny listok, s nim som musela ist k staremu dr., aby ma vyradil z evidencie a dal mi kartu do ruky, ktoru som odniesla k novemu dr. 🙂 ,

limetka69
20. dec 2015

No, čo ja som počula po novom už to kartu do ruky nedajú. Máš sa nahlásiť u nového gynekológa a ten si tvoju kartu vyžiada. Alebo starému povedať kde si sa nahlásila a on ju tam pošle. 🙂

katy2
20. dec 2015

Teraz sa to riei cez nveho gynekologa.... Ides k nemu on si postou vyziada od stareho tvoju kartu.... Niekedy je stary ochotny dat kartu z ruky ale uz skor nie ako ano.... Takze odporucam ist k novemu a oni si to uz medzi sebou vybavia

milota164
20. dec 2015

presne tak aj ja som takto menila a nechcela som uz ist k staremu doktorovi, novy ta zaeviduje a vyziada si tvoju kartu.

majorosovalucia
20. dec 2015

Ja som menila gyn.pred letom,papier o vyradeni z evidencie som posielala doporucene.Stary neposlal ani vypis z karty ani kartu.Takze nie vsetci su ochotni.