Čo vám pomohlo na posilnenie imunity?

lusmel
26. apr 2018

Co sa vam osvedcilo na posilnenie celkovej imunity? Zaujima.ma to skrz gynekologicke problemy , lekar odporucil.posilnit imunitu nakolko to s tym moze suvisiet...wobenzim, colostrum, grepove jadierka ...? Co by ste odporucili?

salko17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
265petra265
27. júl 2018

Na podporu imunity je veľmi dobrý L-lyzín alebo Premium Colostrum.
Užívať treba buď jedno alebo druhé. Nie obe naraz. L-lyzín je veľmi dobrý aj na opary, keďže je leto a veľké horúčavy, odporučila by som ho.

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadus_ka
20. apr 2020

Colostrum forte, vitamin C, D, B, omega 3 mastne kyseliny, tekutý jód a ak mas v tele nejaky zapal alebo vracajuci sa opakujuci zapal tak kapucinku vacsiu. Obcas aj magnezium. A samozrejme zdravsia strava a pravidelne prechádzky.

ticko
19. jún 2020

@molly28 prosím kde kupuješ aloe

molly28
22. jún 2020

@ticko forever....už roky som verná....už aj spolupracujem s danou firmou

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
27. mar 2021
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja beriem vitamín D3 a omegu-3 od Naturevia, je to dobré na podporu obranyschopnosti a má veľmi kvalitné zloženie

ticko
27. mar 2021

@molly28 čisté nemajú

monika2012
28. mar 2021

@magda15 Vitamín D3/K2 Forte od Dr. Jacobs. Nájdete na nete: www.abczdravia.sk Vitamín C z DM drogérie a zinok.

molly28
28. mar 2021

@ticko majuuu..u nás len čisté...

tuppuk
12. apr 2021

Ahojte, veľa som čítala v poslednej dobe o tom, že kolostrum je veľmi dobré na imunitu. Máte s tým aj vy nejaké skúsenosti? Ak áno, tak aké kolostrum odporúčate? Aké je najlepšie? Lebo na trhu je ich strašne veľa, čo som pozerala. Za každú jednu odpoveď vopred ďakujem😉

smoni
13. apr 2021

@tuppuk ahoj, u nás v rodine máme dlhodobé dobré skúsenosti s kolostrom LR. Je dôležité mať správne dávkovanie, či ide o posilnenie imunity, už liečbu kontretneho problému...v čom je skvelé - veľmi vysoké hodnoty IgG, nepasterizovane a môžu dokonca aj vrcholoví športovci (bez rezidui na ATB. , ...)

tuppuk
14. apr 2021

@smoni a ako zistím to správne dávkovanie? Nie je pre každého rovnaké?

smoni
14. apr 2021

@tuppuk väčšinou vám to povie človek od ktorého máte kúpené. Fakt záleží od veku, váhy a dôvodu užívania

clodika22
15. apr 2021

@tuppuk ak ti môžem aj ja poradiť, tak ti radím bovinné kolostrum (kolostrum dobytka), ktoré je veľmi podobné až takmer totožné s ľudským, čo sa týka obsahových látok. Spoločnosť Barny´s má takéto kolostrum, ktoré sama užívam už isté obdobie a výborne mi posilňuje imunitu. Od kedy ho užívam, vôbec som nebola chorá. Navyše obsahuje aj beta-glukány, ktoré sú známe pre podporu imunity.

dom_evi
18. apr 2021

@clodika22 ahaaa a poprosim ta, je medzi jednotlivymi kolostrami nejaky rozdiel. Naco pri obsahu je treba si davat pozor

vetva99
28. apr 2021

@dom_evi ako myslis prosim ta rozdiel , v zlozeni?

clodika22
4. máj 2021

@dom_evi jasné, že je medzi jednotlivými kolostrami rozdiel. Už len to, že každý výroba má inú metodiku prípravy toho kolostra, atď. Neviem ako iné spoločnosti ale táto o ktorej píšem a od ktorej kolostrum aj užívam, získavajú mledzivo z kontrolovaného ekologického chovu (bez aplikácie antibiotík u kráv). Taktiež by malo byť odoberané počas prvých 24 hodín po pôrode, keďže je tam najvyšší obsah imunostimulačných látok. Neviem, či som ti úplne zodpovedala na tvoju otázku, no na čo si treba dať pozor ani sama neviem. Ja som sa rozhodovala na základe referencií a osvedčilo sa mi to.

tuppuk
5. máj 2021

@smoni ďakujem, budem v to dúfať, že mi to pri kúpe poradia.
@clodika22 idem ho pozrieť čo je to za kolostrum, ďakujem aj tebe za tip.

jk191997
5. nov 2021

Jedlo, cvičenie je pochopiteľné, avšak ja som napriek tomu mala dlho problém s imunitou. V mojom prípade mi najviac pomohol wobenzym.

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz