Čo vám pomohlo na upchatý nos?

vanda323
25. dec 2021

Ahojky,
Som zúfalá už. Prestrekujem ho morskou vodou, ale nič nedá sa mi dýchať. Čo Vám pomohlo prosiiim.

vitriolka
25. dec 2021

Tehotne sa mozu naparovat, ake pri nadche pomaha skor studeny vzduch…Mozes aj bezne nosove kvapky pre dospeleho, Musonasal, Nasivin a podobne, max 7 dni. /farmaceut

oblecenie99
25. dec 2021

@vanda323 Ahoj, určite vyskúšaj preplach nosa, mne nič iné nepomohlo a toto bola brutálna úľava. Neverila som vlastným očiam, čo vtedy zo mňa vyšlo 🙈 Odvtedy už nič iné nepoužívam, kvapky s spreje sa môžu skryť, fakt je ten preplach perfektna vec

vanda323
autor
26. dec 2021

@vitriolka Super, ďakujem ti za radu

vanda323
autor
26. dec 2021

@oblecenie99 Ahoj, no oki, skúsim lebo ja už si neviem dať radu s tým nosiskom 👍😄

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
26. dec 2021

@roobett Okik, vďaka za radu. Pozriem či môžem piť rumancek v tehu

marianarem
26. dec 2021

@vanda323 Ja som sa aj naparolvala, teraz mam uz inhalator.

oblecenie99
26. dec 2021

@vanda323 Nemusíš sa toho báť. Ja som nemala ani tu konvicku, ale už som bola taka zúfalá, že som si ju urobila podomácky 😀 na liter vody som dala 9 gramov soli (obyčajnej, nemala som morskú) a zobrala striekačku,natiahla do nej ten roztok. Ľahla si na gauč a pomaly som tu vodu (vlastne už roztok vody a soli) akoby kvapkala striedavo do jednej a potom do druhej nosovej dierky. Po čase som si sadla, rychlo dala k nosu vreckovky (priprav si ich veľa) , počkala, kým vytečie voda a potom som začala fúkať a skoro odpadla, čo sa tam nazbieralo 😱 párkrát zopakovať cez deň, alebo aj po sebe. Samozrejme nie naraz ten liter vody, budeš to mat do zásoby. Lacné, rýchle a účinné 🙂 najbližšie si ale kúpim tu konvicku, aby sme ju mali doma.

martina123s
26. dec 2021

@oblecenie99 je to uzasna vec, nemozem si vynachvalit…jedine co ma stve, ze som ju zacala pouzivat az teraz 😂

patusikk
26. dec 2021

To naparovanie by som skusila kedže sa vám nos uvolní v sprche kde je vysoká vlhkosť 🙂