Dať alebo nedať očkovať mmr?

luxikate
18. jún 2018

Nvm sa rozhodnut, mate v okoli nejake neziaduce ucinky z mmr vakciny? A co je na tom pravda ze nasa generacia 30-40 r kt sme bol zaockovani na osypky,vakcina bola neucinna,?To znamena ze ako keby sme ani neboli zaockovani?

alda28
21. jún 2018

@andy241 kŕče,zvracanie,hnačky,drobec úplne dehydrovaný,hneď nas doktorka vypisovala do nemocnice😞

luxikate
autor
23. jún 2018

@maya170 prosim Ta,ty vrat ten diplom radsej,najskor provokujes a potom aj tak das zdielat clanok v kt sa pose to,co som spomenula ja.

zuzu100
23. jún 2018

Ja som za!!! Ved aj lieky(antibiotiká a aj napr. Nurofen) maju neziadajuce učinky- aj smrtelné...

jenn89
23. jún 2018

@luxikate Ahoj, presne viem, čo teraz prezivas. Malého som dala zaočkovať pred 2 mesiacmi, tiež som rozmýšľala, či dať alebo nie. Zvladol to úplne v pohode, vôbec neplakal, žiadna teplota, jediná reakcia bola,že sa po týždni mierne vyhadzal po tele, ale za 2 dni to zmizlo. V mojom okolí sa nevyskytli žiadne vedľajšie účinky. Skôr by som sa bála u detí, ktoré boli narodené predčasne alebo majú problémy s imunitou, neurologické a pod. Lenže tam sa potom pristupuje trochu inak.

maya170
27. jún 2018

@sisaka a @maminuska držím palce aby ste mali zdravé deti a silné sebavedomie, viac nemám čo dodať

alda28
28. jún 2018

@alda28 a to mám predčasne narodené dieťa,dala som všetky očkovania aj nepovinné a od troch rokov máme neurolgicky problém.Keby som mohla vrátiť čas,nedám mu to vsetko,alebo vôbec.

jankaga
28. jún 2018

@alda28 ahoj. Mizem vediet aky neuro problem mate? Mozes aj do ss. Aj ha mam predcasniatko

lapersefona
11. júl 2018

@amedeofelisa oznacit neockovane dieta na obleceni? To mi uz pripomina fasisticke praktiky...

lapersefona
11. júl 2018

@alda28 to iste sa aj mne stalo ako dietatu

denisa098
11. júl 2018

@jenn89 pristupuje sa uplne rovnako,vlastna skusenost.

jenn89
11. júl 2018

@denisa098 fakt? No ja síce osobnú skúsenosť nemám, ale pár známych, čo majú predcasniatka hovorili. Detičky boli sledované určitú dobu, vyšetrené a podľa toho dohodnuté očkovanie.