Ekzém - vyrážka na nohe

15. jún 2021

Ahojte, dlhšie ma trápi táto zapálená koža na nohe. Mám to na vonkajšej strane ľavého lýtka a niečo podobné, ale v oveľa menšiom rozsahu (len pár bodiek) na vnútornej strane pravého lýtka. Ku kožnej som chodila, kortikoidy nezaberajú. Alergológiu mám za sebou tiež a nič. Buď je to takéto červené zapálené, alebo menej červené ale suché a svrbí. Stretli ste sa s niečím podobným? Nemohlo by to byť zo žíl? Nemám kŕčové žily ale vlani som prekonala trombózu v lýtkach a mám pocit, že sa mi vrátila.
Ďakujem za odpovede.

solange7
15. jún 2021

Skôr než u kožnej by som sa spýtala na tom cievnom radšej.

asia83
15. jún 2021

Komplet vyšetrenia. Obvodný by vás mal nasmerovať.

zuzka10175
15. jún 2021

je potrebné kompletne vyčistiť organizmus, lebo prejavy na koži pramenia prevažne z vnútra... jedna kamarátka mala psoriázu, druhá ekzém a keď sa vyčistili, všetky prejavy na koži zmizli.

autor
15. jún 2021

@zuzka10175 ako sa cistili prosim vas?

zuzka10175
15. jún 2021

Systémovou orgánovou očistou tela - orgán po orgáne vyčistili od parazitov, plesní, vírusov, baktérií, toxických látok, ťažkých kovov... keď sa orgány vyčistia, zregenerujú sa a dokážu normálne, správne fungovať...

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tonicka
8. aug 2022

Prišli ste na to čo to je? Ja mám rovnaké, a tiez neviem na to prísť čo to je. Ďakujem za odpoved

autor
8. aug 2022

@tonicka nie žiaľ, neprišiel na to nikto. ale otehotnela som a zatial sa vsetky moje ekzemy upokojili 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 Uvidíme po pôrode

tonicka
16. aug 2022

Moje vyzerá úplne rovnako svrbí to až do kosti. Netuším čo s tym, chvíľu to vyzerá zahojene a potom to až popraska , pľuzgieriky, šupinky, chrasticky. Zajtra idem zase k Dr. som zvedavá.
Dakujem za odpoved.

autor
16. aug 2022

@tonicka dajte prosim vediet, co vam povedala… ja ocakavam po porode navrat

tonicka
22. aug 2022

Našli mi tam nejakého “patologického” streptokoka - je citlivý na ciplofroxacin… tak dúfam že to preliecim - vy bohužiaľ až po dojčení…