Extrakcia osmičky, silný opuch

black566
2. nov 2019

Ahojte neviete mi poradit pred tromi dnami vo stvrtok som bola na vytahovani dolnej osmicky nemala som ju prerezanu ... ked som prisla domov bolo to ok slaby opuch bolest bola znesitelna ... no na druhy den opuch silny bolest tiez horsia tak uzivam novalgin a flector ...na druhy den som si aj vyplachla usta vodou ktoru somdostala od zubara a raz repikom nechcem to prehanat lebo viem ze caste vyplachy nie su tiez dobre ... no a teraz je teeti den a opuch este silnejsi aj bolest... viem ze mi hovorili ze sa to bude asi zhorsovat hlavne prve 3-4 dni aj opuch moze byt len neviem ci az takytu ... lice ma komoletcele navrete a uz to mam aj dole pod bradou cele opuchnute a vnutri tiez neda sa mi dobre rozpravat ani usta kvoli opuchu neotvorim poriadne ... je to teda ok priebeh hojenia alebo uz takTo opich a bolest nie je ? Horucku som nemala no horucku ani nemavam. O tyzdnen mam ist k doktorovi na vytiahnutie stehov ... mam teda pockat alebo ked aj na pohotovost stym ist? Antibiotika neberiem ... ked si dam novalgin proti bolesti alebo rano-vecer flector ulavi sa mi no opuch nemizne oravze sa zhorsuje. Dakujem za rady

kikulienkadd
5. jún 2022

@johanidesa ...v stredu poobede extrakcia, v nedeľu doobeda neznesiteľné bolesti,okolo obeda pohotovosť, drenáž,hospitalizácia, antibiotiká v infúzke...