Je možné po krátkom čase chytiť Omikron?

20. júl 2022

Ahojte…je tu niekto z vas ockovany 2davkami kto mal v zime (cca februar) omikron so strednymi priznakmi a ma ho znovu teraz?
Ide totiz o to ze mala som ho a aj pomerne silny postcovid a nechcem ho mat znova ale vidim dnesnu bezohladnost ludi - ludia co vedia ze su pozitivni behaju hore dole..preto by ma zaujimala nejaka statistika nakolko je pravdepodobne sa nakazit znovu covidom po takom case :/

boks45
20. júl 2022

Ahoj,je to mozne . My sme dokonca tromi davkami a chytili sme ho znovu .

simsalabim
20. júl 2022

Citala som zahranicny clanok a ze bohuzial aj po 3 tyzdnoch… na rozdiel od chripky.

marrilyn
20. júl 2022

Kamoska mala druhy krat hned po mesiaci..

marikaan
20. júl 2022

ja mam po 5 mesiacoch znova covid a mam dve davky nakaziť som sa musela v Bulharsku

petamich
20. júl 2022

moji rodicia a surodenci mali v januari a potom v marci a viaceri ludia v okoli tak mali po 2-3 mesiacoch, je to virus ako kazdy iny, mozes ho chytit viac krat

luccija
20. júl 2022

Tiez viaceri z mojho okolia po 3 m znova a este horsi napriek tomu, ze sa hovorilo, ze je uz oslabeny

panelacikova
20. júl 2022

som na tom podobne, 10/2020 veľmi silný covid s niekoľkomesačnými následkami, krôčik od nemocnice. Máj-jún 2021 očkovanie, 11/2021 delta covid (podľa príznakov, aj to vtedy frčalo), takmer žiadne príznaky, len slabé svaly a veľká únava. 2/2022 omikron, stredný priebeh aj s horúčkami a slabým kašľom. odvtedy si myslím, že som chytila covid ešte 2x, ale nemám to potvrdené testom, všetko tomu však nasvedčovalo (aj podľa spoločnosti, v ktorej som sa pohybovala usudzujem). oba razy to bolo už podobné silnejšej chrípke. už sa to dalo zvládnuť.
@marikaan ja som tiež bola tam a tam ma chytilo niečo neskutočné, proste všetko. myslela som najprv, že z jedla, ale potom sa pridružili iné symptómy a preto si myslím, že tiež covid. a veľa ľudí tam bolo tak chorých, že v kuse kašľali....

moniikka
20. júl 2022

Ja som mala covid vo februári, očkovaná 3.davkami a druhýkrát som to schytala pred 10 dňami

marikaan
20. júl 2022

@moniikka aj ste boli na dovolenke?

moniikka
20. júl 2022

@marikaan nie, a ani neviem kde som to chytila,kedze pracujem u nás v dedine. Bola som akurát 4.7.v meste s deťmi a 9.7.som bola pozitívna

moniikka
20. júl 2022

@marikaan ešte som zabudla napísať, ze mam doma ešte manžela a 2 deti a predstavte si, ze oni sa nenakazili

saska85
20. júl 2022

ja som mala uz 5x a nedavno po mesiaci

olivia_s
20. júl 2022

Ja som mala covid pred 2 mesiacmi a teraz zas...

dadis
20. júl 2022

Ja este som nedostala vobec, pozeram ze
@panelacikova si to teda vychytala riadne. Pracujes v kontatke s velkym poctom ludi? Ja mam normalnu kancelarsku pracu, obcas homeoffice, ale nejako extra si pozor nedavam..stale sa stretavam s ludmi..

panelacikova
20. júl 2022

@dadis áno, školstvo, to vysvetľuje dosť 😀

saska85
20. júl 2022

@panelacikova aj ja :D