Ktorá metoóda laserovej operácie je najlepšia?

tomas_byty
26. aug 2015
Používateľ tomas_byty je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.

Ahojte, neviem, ci mi budete vediet poradit, ale skusim. Kto ste boli na laserovej operacii oka, nemate skusenost s metodou Relex smile? Robia to v iClinic - http://www.iclinic.sk/relex-smile-3d-femtosekundovy-laser ale je to o nieco drahsie, tak chcem vediet, ci je to take super a oplati sa priplatit... Akoze, predpokladam ze ano, lebo zrak mate len jeden, ale chcem sa predtym poradit. V forach som zatial nasiel len tu klasicku metodu Lasik, tak neviem...

lubi40
26. aug 2015

ja mam teraz cerstvo spravene oci lasikom a max spokojnost

luvika
19. sep 2015

Ahoj, hladam viac info o tejto operacii oci metodou relex smile...bola som na vysetreni a uvazujem nad nou, tak by som rada vedela, ak je niekto, kto ma osobnu skusenost, ako dopadla operacia oci? :p mam vrodeny astigmatizmus...a este otazka...je mozne, aby to preplatila aj zdravotna poistovna, ci nie? dakujem...

sedivec123
5. nov 2015

@luvika Ahoj, chcem sa Ťa opýtať či si už bola na tej operácii, pretože rozmýšľam aj ja nad ňou. Relex 3D Smile 🙂

luvika
5. nov 2015

@sedivec123 ahoj, este nebola...posuniem si to asi az na buduci rok. Ale ak pojdes, drzim prstiky, ja osobne sa ani trochu uz nebojim 🙂 som si povedala, ze zo vsetkych dostupnych metod je tato naj a bude dobre.