Laparoskopia žlčníka

zuzana92521
1. mar 2021

Dobry den, som 9ty den po laparoskopii zlcnika a neni dna, aby som si nemusela dat flector proti bolesti. Boli ma strasne v strede chrbtice medzi lopatkami, neviem preco, neviem ani lezat ani sediet nijak. Flector mi zaucinkuje a dokazem fungovat. Nie je tam nejaky problem s tym? Mali ste to niektora? Dakujem

renatka1985
1. mar 2021

@zuzana92521 treba spravit kontrolne sono - urcite by mali spravit pri vybere stehov, mne vsetky bolesti presli po styroch dnoch.

makova333
1. mar 2021

@zuzana92521 chod sa pre istotu ukazat na ambulanciu nemocky, kde ti roboli laparo zlcnika. Mne bolesti presli na 3 den. Neskor uz len pri nejakom velmi prudkom pohybe som zacitila, ale inak som bola bez bolesti.

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana92521
autor
2. mar 2021

@hettinka teplotu nemam, u mna moc nejaky extra setriaci rezim nefunguje, mam tri deticky a najmladsia ma rok, cize fungovat musim, bola som dnes na vyber stehov a dr hovoril, ze moze to byt este nevstrebany vzduch...uvidime, ked to neprejde, pojdem k obvodnej a poviem jej, ze co a jak je.
@makova333 dnes som bola a ako som hovorila vyssie, to mi povedal dr, ze asi este nevstrebany vzduch z operacie.
@renatka1985 ono ja v podstate okrem tejto bolesti nemam ziadnu inu bolest....cize uvidime, dufam, ze to prejde...ak nie, tak pokdem urcite este k obvodnej nech ma posle na sono...no je to teraz tu tazko, kedze u nas v GA je to covid nemocnica a nerobia tam teraz nic.

renatka1985
2. mar 2021

@zuzana92521 a ziadnu pooperacnu kontrolu nemas planovanu? vyber stehov atd?

zuzana92521
autor
3. mar 2021

@renatka1985 vyber stehov som absolvovala vcera.

zuzana92521
autor
3. mar 2021

@renatka1985 ale co sa tyka sona alebo pod.tak to nie, neabsolvovala som este nic. Ale mam dalsiu kontrolu 3t tak uvidime, mozno dovtedy sa to vsetko upravi.

renatka1985
3. mar 2021

@zuzana92521 a na chirurgii si nespomenula, ze mas bolesti? isto sa pytali

zuzana92521
autor
5. mar 2021

@renatka1985 spomenula, pisala som to vyssie, ale doktor mi povedal, ze to je este nevstrebany vzduch. Ale volala som obvodnej, vybavila som si sono brucha, tak uvidime co bude

bambula3
21. mar 2021

Ahojte, sorry ze sa sem pridruzim, zajtra mam termin na laparo zlcnika do Kollarova. Ako u vas prebiehali prve dni po operacii? Operuju ma poobede a rano o siedmej prepustaju. Co sa moze/ ma jest prve dni? Chcem si ist nakupit aby som mala vsetko poruke. Prve dni do obchodu asi nepojdem 😩

lalia33
26. feb 2023

@bambula3 ahoj ako si bola na tom po operácii? Bolesti si mala po operácii? A co si jedla nejedla? Už teraz ješ všetko?

ane333
1. mar 2023

@zuzana92521 ahoj. Viem že už je dosť neskoro ale prešli potom tie bolesti? Ja som na tom tak isto, 9 den po operácii a stále bolesť v pravom rebrovým oblúku ale hlavne v chrbte. Tiež mám doma 3 deti, takze šetriaci režim nie je taký ako by som si predstavovala

zuzana92521
autor
12. mar 2023

@ane333 ahoj, jasne, po cca mesiaci to už bolo super...ale občas aj teraz mám nejaké pobolievabia, občas taká bolesť, ako keď tam ten žlčník bol, ale nie je to také časté.