Mali ste hrčku v prsníku?

lulinka30
11. jún 2014

Baby, bola som na sono prsnikov, lebo som si nahmatala hrcku, objednala ma ale ihned lenze ja mam dostat o tyzden menzes a prsniky sa vysetruju 2 dni po menzese.Ked som prisla na sono , dr. ma zvozila ze ci viem o tom ze sa prsniky vysetruju po...ale urobila mi ho nakonievc, no a nasla mi FA na lavom prsniku 7x5 mm.Povedala ze to nevyzera nijak vazne, ze to ma vela zien a kontrola o pol roka.Povedalal dsom jej ze pracujeme na babatku a ona ze nic mi v tom nebrani.Ale ja mam strach, ako bude mat na to vplyv tehu, ci sa to nezhorsi.Na bud. tyzden idem na konzultaciu k zenskemu. Mate niektora skusenost s FA pocas tehu???dakujem pekne vopred

lolinko
11. jún 2014

Ahoj
Ja chodim na sono prsnikov 2x do roka, lebo sa mi zacali vytvarat cisty. Chodim tam pravidelne uz 5 rokov. A neboj tehotenstvo tomu nijako neublizi.
Teda aspon mne pomohlo. Ked som bola tehotna mala som prsia plne cist a teraz ich mam pekne ciste. Vsetky sa mi vstrebali a doktorka mi povedala ze mi maly vyliecil prsia 😀

jellinga
11. jún 2014

Ahoj, nemusis sa vobec bat, ja ich mam v prsnikoch kopec a cakam babatko... Moze sa stat ze vplyvom hormonov mozu narast, ale 7x5mm nie je vobec vela ja mam najvacsiu takmer 2cm. Takze kludne pracujte dalej na babatku a tymto sa vobec nezatazuj 😉 Ak by si mala nejake otazky ohladne toho, kludne mi napis IP. 🙂

henikav
11. jún 2014

Neboj, hrcky v prsnikoch sa tvoria casto a su to len tukove gulocky. Samozrejme to treba sledovat a nezanedbavat, ale vacsinou sa fakt o nic nejedna. Mne nejake vybrali pred 20 rokmi, odvtedy som nejake aj mala, aj sa stratili, samozrejme sledujem, keby bolo nieco co sa mi nepozdava idem okamzite k lekarovi, na mamografiu ak treba... A pocas tehu a vsetkych tych hormonalnych zmien sa tomu ani necuduj, neboj tehotenstvu par tukovych guliciek nijako neublizi ako ani babatku 😉