Mám zlatého stafylokoka a dlhodobo zvýšené teploty

astan123
23. sep 2020

Ahojte, už cca od začiatku roka ma trápia zvýšené teploty každé popoludnie v rozmedzí 37,0 - 37,5. Počas tohto obdobia som bola opakovane na rôznych vyšetreniach (niekoľkokrát výtery z hrdla/nosa, rozbory krvi na chlamydie a zakladne hodnoty ako napr. CRP, ORL vyšetrenie, Gastro vyšetrenie s gastroskopiou, PNEUMO a Alergo vyšetrenie a počas tohto obdobia mi extrahovali aj problematické dve spodné osmičky, ktoré rástli nakrivo)....Všetky vyšetrenia dopadli v poriadku bez nálezu až na opakované nálezy zlatého stafylokoka v hrdle/nose resp. v spúte (vykašlaných hlienoch). Plus ž cca dva roky ma trápi zatekanie hlienov do hrdla najmä ráno, počas tohto obdobia a som užívala viackrát ATB a rôzne aj prírodné prípravky - nič nepomohlo (oreganovy olej, vitaminy D,C, Zinok atď) ....Máte prosím nejaké rady/tipy ako zatočiť so stafylokokom resp. kde inde by mohol byť problém? Ďakujem vopred za odpovede

mint_blossom
24. sep 2020

@astan123 Kapucinku si neskusala?

makda
27. sep 2020

@astan123 kúpte si citricidal. Ja som s ním zničila stafylokoka v nose aj v hrdle. Treba ale podporovať imunitu, pretože akonáhle sa oslabí, stafylokok môže znova vyskočiť

astan123
autor
27. sep 2020

@mint_blossom kapucínku práve užívam vo forme tabliet (200mg v jednej tablete)