Menštruačný kalíšok - vaše skúsenosti

danuella
11. júl 2013

budem rada ak pridáte svoje skúsenosti s menštruačným kalíškom. ja ho používam už 3 roky, som velmi spokojná avšak po 2 porode mi akosi 2 hy den preteka tak ze musim pouzit aj slipovu vlozku a na noc normalnu. ostatne dni je to v pohode.

vonicka
11. júl 2013

aky mas? ja nad tym vazne rozmyslam, len to stale odkladam.

danuella
autor
11. júl 2013

ja mam tusim lady cup a objednala som ho cez jaguara.

joyce111
12. júl 2013

hi

anuskaaprazko
12. júl 2013

@danuella a nemaju oni nahodou 2 velkosti? Pre zeny pred porodom a pre zeny po porode? Mozno ten vacsi by ti teraz vyhovoval...

danuella
autor
12. júl 2013

mam prave ten vaccsi- kupila som ho po 1 porode. mozno ina znacka???neviem preto sa pytam

sherynkamalinka
13. júl 2013

@danuella ja mam rovnaky problem :{

betati
15. júl 2013
danuella
autor
17. júl 2013

@sherynkamalinka a aku znacku mas? ide o to ze vacsi sa kupit neda, a ina znacka by to mozno vyriesila.

sherynkamalinka
17. júl 2013

@danuella lady cup

petrife
17. júl 2013

Ja sa tiež pridávam len s pozitívnymi skúsenosťami. Používala som zopár rokov pred pôrodov a úplne super. Teraz po pôrode som ešte nemala možnosť vyskúšať, ale určite budem aj potom používať.

dadika1114
7. nov 2013

@vonicka
@sherynkamalinka baby ak chcete ja mam cisto novy Luna velkost M je uplne novy aj s krabicku a zo vsetym ..za 5 e vam ho predam

lubka131
15. dec 2013

Ahojte, nemate niektora skusenost s kaliskom a kontrolou na letisku? Myslite ze pri osobnej kontrole nebude s nim problem? ze co to "TAM DOLE" mam a pod.?

lenkanemka
20. feb 2014

Zdravím, ak by niektorá chcela, mám nový Me luna velkost M , ruzovy s ockom. V prípade záujmu IP

lucinkab
20. feb 2014

@lubka131 ved ho mas vo vnutri, trci len kusok tej tyčky 🙂 na mne si nik nevsimol ze mam ms 🙂 a skener skenuje kov a nie silikón 🙂

kiki68
20. feb 2014

ja som mala jednorazove a super, uplne iny pocit.
Na letisku nemoze byt ziadny problem,nakolko kalisok pipat nebude,nie je to kov a teda to by im museli vadit a pipat aj tampony atd. :D

weronyca
29. apr 2014

Ahojte, troska osemetna otazka. Pouzivam totiz nuvarin antikoncepciu- prstenec.. mne nestavi naraz najvacsi tampon a vlozka dokopy- kazdu chvilu som na wc. Chcela som vyskusat ten kalisok ale ci je v takomto pripade spolahlivy a dalsia vec kvoli tej antikonc. sa asi ani pouzivat nebude dat, ci? Mate niektora sksuenost? To tam asi ,,nenapcham" tolko veci.

anuskaaprazko
29. apr 2014

@weronyca veronika a nie je nuvaring v case prvych dni kramov vonku? (tiez som mala, tak sa mi tak mari 🙂)

weronyca
29. apr 2014

@anuskaaprazko zacala som ho teraz brat 😝

anuskaaprazko
29. apr 2014

@weronyca jaaaaj, no mam pocit ze je to nejako tak ze ten 4. tyzden cyklu ho nemas a v tom tyzdni pridu kramy, len niekomu 2-3 dni po vybrati a niekomu mozno 6-7 a potom sa dava dalsi 😀 treba asi odskusat 🙂

weronyca
29. apr 2014

A pri takej intenzite nevies?

lubka131
19. máj 2014

@lucinkab ahoj, ano mas pravdu, bolo to na letisku v poriadku, takze MK obletel pol sveta 😀

babullka1
24. máj 2014

Ahojte,tak ja som objavila tento zázrak len nedávno a zatial naň nedám dopustit... 😉 Mám Luno a som s nim max.spokojná ...ani neviem že "to" mám 😀

zuzana92101
9. jún 2014

Ahojte, ja som tiez "novacik", ale musim povedat, ze som veeelmi spokojna a lutujem, ze som ho nevyskusala skor. Predtym som si myslela, ze je to hlupost, ale to moze povedat len ten, co to nevyskusal. Najskor som si nevedela predstavit, ako to budem pouzivat, ale je to jednoduchsie ako tampony 😝 ...super vecicka. 😉 🙂

ganesh
17. jún 2014

@zuzana92101
@babullka1
@lubka131
Ahojte, prosim vas, chcela by som zacat s tymto zazrakom 🙂 len potrebujem poradit aku znacku velkost si vybrat. Tento mesiac som mala 30 rokov, jeden porod....ale cisarskym. Dakujem

zuzana92101
17. jún 2014

@ganesh Ahoj, ja mam Luno, som s nim spokojna, ale nemam s cim porovnavat, teda, inu znacku som nevyskusala, ale myslim, ze su velmi podobne. Mam velkost M (po 2 cisarskych), uz po 25r. odporucaju vacsi kalisok, ten mensi je pre dievcata do 25r. 😉

andelok
17. jún 2014

@ganesh Ahoj, ja som v podobnej situacii ako ty - 29 rokov, jeden porod sekciou a kupila som si Luno, velkost M, cize ten vacsi...a spokojnost 🙂

ganesh
17. jún 2014

@zuzana92101
@andelok dakujem,tak to teda aj ja vyskusam 🙂 je nieco, co by som potrebovala vediet? Nejake tipy a triky 🙂

sunday1
17. jún 2014

Je to super vec, jediná nevýhoda je, že keď sa ti naplní, potrebuješ mať v blízkosti umývadlo, čo môže byť problém. Ale dá sa to riešiť napr. aj vlhčenými utierkami 😉

zuzana92101
17. jún 2014

@ganesh hlavne sa nevzdavat 😉. Ak sa ti nebude nieco darit tak len skusaj, trenuj a potom je to nieco, co uz viac nepustis z ruk. Ja som sa konecne nebala dat biele nohavice, co inokedy nehroziloo. Teraz ziadny strach, naozaj, super vecicka. Ked budes potrebovat radu, tak napis do IP, rada pomozem.

ganesh
17. jún 2014

@sunday1aha. A dva kusy by to nevyriesili?

@zuzana92101
@
@andelok
Kde si ho mam objednat? 🙂