Nadmerné vypadávanie vlasov

luba28
16. dec 2013

neviete poradit ako zastavit nadmerne vypadavanie vlasov????ked cesem,umyvam tak mi vypadne kopa,ale naozaj kopa vlasov,...aky pripravok,alebo liek by ste odporucali,alebo s akym mate skusenost????dakujem

bibinka
16. dec 2013

ja som mala podobný problém, používala som šampón Bioscalin a tabletky Revalmax. Šampón je z lekárne , vlasy si treba umývať každý deň, po vypoužívaní jedného balenia sa ti vypadávanie obmedzí a treba potom vybrať ešte jedno-dve balenia. Zdá sa to divné, ale vlasy ti budú padať po celé používanie prvého balenia ,ale potom akoby uťalo....mám osobnú skúsenosť a to dokonca 2x. A tie tabletky sú analógom ku Revalidu, ktorý je však veľmi drahý a Revalmax má podobné zloženie a je to myslím slovenský liek. 🙂

1104
16. dec 2013

@bibinka Dá sa používať ten sampon a tabletky aj ked kojim?

bibinka
19. dec 2013

myslím, že minimálne šampón áno,lebo obsahuje nejaké výťažky z rastlín.a tabletky majú príbalový leták, ja si už nepamätám,ale v lekárni ti poradia. Je naozaj vynikajúci

1177
19. dec 2013

Mne uzasne pomohol donnahair- lekaren a lopuchova voda- drogeria

aelinka
19. dec 2013

Lokálne pôsobenie na vlasovú pokožku nestačí, doporučujem vnútorne dlhodobejšie užívať OKG prípravky - viac na
http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda, skutočne sú veľmi účinné pri mnohých zdrav. problémoch.

jatamido
19. dec 2013

@luba28 ahoj,ja som mala to isté,extrémne vypadanie vlasov.Išla som na kožné,tá ma poslala na rôzne vyšetrenia a nakoniec mi zistili dosť zväčšenú štítnu žľazu.Beriem lieky cca 5mes. a už je to lepšie.

melalex
19. dec 2013

Biohar vlasova voda je lacna a pomoze ti lo prvom baleni.Moje vlasy boli po porode vsade az som mala miestami malilinke plesinky a toto zabralo na prvy sup uz po tyzdni.

luba28
autor
19. dec 2013

@melalex a to sa ako uziva???a ako casto???

melalex
19. dec 2013

@luba28 sa mi zda ze 2x denne a vtiera sa to do vlasov hlavne tam kde vypadavaju najviac....ja mam odvtedy pokoj a to uz presiel rok a teraz mi vypadnu dokopy 3 ked si umyvam

luba28
autor
19. dec 2013

@melalex praveze ja neviem ,kde najviac,lebo ked cesem,alebo umyvam tak nemam jedno miesto odkial padaju,...a ako dlho si to uzivala???a to aj do suchych vlasov sa da dat???a nevidno to potom???

melalex
19. dec 2013

@luba28 a mozte ho pouzivat aj ked kojite ja som pouzila tiez pocas kojenia

luba28
autor
19. dec 2013

@melalex ja nekojim bohuzial a ani som nekojila,....

melalex
19. dec 2013

No do suchych sa to dava a dajte si to na celu hlavu a nevidno to lebo to je vlastne voda...mne to uz po par dnoch zacalo ucinkovat,po tyzdni mi vypadavalo o polovicu menej a balenie sa mi minulo po 3 tyzdnoch a potom mi uz nevypadavali.

melalex
19. dec 2013

Balenie ma 75ml a stoji od 5,50 eur.

ivvaa
25. dec 2013

Ahojte. A kde to, prosim, dostať kúpiť? V drogérke, či lekárni?