Nadmerné vypadávanie vlasov

lucka455
9. sep 2023

Ahojte chcem sa spýtať ma niekto skúsenosť s vypadávanim vlasov? Prosím poraďte mi čo mi pomôže či nejaký šampón alebo tabletky všetko skúsim už nemám nervy na to môžem upratovať zmyvat každý deň a aj tak sú po zemi vlasy aj všade v izbe. Stačí že potiahnem s rukou po vlasoch a už mi ostanu v ruke vlasy. Ďakujem za každú pomoc. 🙏

daniela2202
9. sep 2023

@lucka455 smer doktor, kožné.... ja som takto mala hb pylori

aliita
9. sep 2023

📌

marcellka32
9. sep 2023

Vyšetrenie štítnej žľazy, ak je ok, trichologicke vyšetrenie vlasovej pokožky hlavy a vlasov.. vnútorne metionin

marcellka32
9. sep 2023

Vyšetrenie štítnej žľazy ak je to ok, trichologicke vyšetrenie vlasovej pokožky a vlasov, vnútorne metionin

lucka455
autor
9. sep 2023

@marcellka32 takže žiadne tabletky šampóny ale smer doktor ? Môžem sa vás spýtať ako to prebieha a či potom prestanú vypadávať vlasy. Dostali ste od doktora nejaké tabletky alebo niečo také ?
A ďakujem vám krásne za odpoveď 😊

marcellka32
9. sep 2023

@lucka455 ako píšem najprv endokrinolog-vysetri štítnu žľazu, ak to bude v norme, treba sa objednať na trichologicke vyšetrenie trichologovi -on vyšetruje kamerou pokožku hlavy a stav vlasov.. vyšetrenia sú bezbolestné
Metionin je zložka, ktorá je dôležitá na udržanie vlasových folikulov, podporuje zdravý rast vlasov....ale najprv treba vyšetrenia..môžeš mať len zapálenú pokožku hlavy...na to ti dá špeciálny šampón/masť....všetko ti vysvetlia tam

annazozelenehodomu1
9. sep 2023

@lucka455 Ja som si kúpila z lekárne REVALID tabletky aj šampón, mne to pomohlo

nazu
9. sep 2023

@lucka455 mne pomohol Plantur 39, mala som šampón, balzám aj tonikum. Vlasy som mala všade a to nehovorím o strese, aký som mala pred každým zmývaním a česaním. Skús a keď nezaberie, išla by som k dr. Ja som to mala asi pred 5 rokmi a odvtedy mám pokoj. Na vnútorné užitie je výborný Zincorot, kúpiš v lekárni. Môžeš skúsiť aj z Dm značku Milva. Veľa šťastia.

samuelson35
9. sep 2023

@lucka455 mne pomohol Biosil plus, ale tiež by ma trápilo či za tým nie je vážnejší zdravotný problém. Držím palce 🤞