Narušená hormonálna rovnováha

nelly652020
25. mar 2022

Ahojte ,
Vedeli by ste mi poradiť niečo na narušenú hormonálnu rovnováhu? Prosím o radu len tie, ktoré to majú na sebe odskúšané a naozaj im to pomohlo. Ďakujem 🙂

janetinka27
26. mar 2022

@nelly652020 mam dlhodobo hormonalnu nerovnovahu. ale je to siroky pojem, takze treba presne zistit v com je problem a az potom riesit

ivangeline
26. mar 2022

Mne pomohli tehotenstva. :D

kristinaa300
26. mar 2022

@ivangeline len niekedy je problém aj otehotnieť keď je narušená hormonálna rovnováha

renny8
2. apr 2022

@nelly652020 ahoj ja mam už dlhodobo veľa estrogénu a z toho zdravotné problémy, 6cm myom a 20 rokov silné migrény, pred dvoma mesiacmi som natrafila na morskú riasu s organickým jodom silný detox. Podporuje správne fungovanie štítnej žľazy a vyrovnáva hormonálnu nerovnováhu v tele. Mne to zabralo migrény sú po 20 rokoch preč 😊 ak chceš kľudne mi napíš rada pomôžem. 🤗 🌺 ☀️

trojnasobnamama
2. apr 2022

Ja mám zas vysoky testosteron a nizke estrogeny.Ak by ste vedeli niečo čo mi pomoze budem rada 🙂

renny8
2. apr 2022

@trojnasobnamama
Ahoj no práve tá riasa vyrovnáva takéto výkyvy, keďže je na podporu štítnej žľazy. Pri hyper funkcií sa dávky znižujú a pri spomalenej funkcií sa dávky riasy zvyšujú. Práve na to je ta riasa výborná 🤗 mne veľmi pomáha. Bližšie môžeme popísať v súkromných správach. Pekný večer 🌺