Niečo na hormonálnu rovnováhu

lllperko
14. feb 2023

Ahojte, prosím vás, užívali ste niektorá čosi na hormonálnu rovnováhu? Myslím nejaký napoj, alebo nejaké vitamínové tablety. A pomohlo vám to v niečom? Ďakujem 🙂

janetinka27
14. feb 2023

@lllperko ahoj, tak ono je dolezite vediet, ktore hormony nie su v rovnovahe, v com je problem.

kristie571
14. feb 2023

@lllperko zalezi od toho co konkretne nemas v rovnovahe, ktory hormon, bola si na hormonalne testy ?
Ja uzivam vitex jahnaci dlhodobo a asi 3 mesiac beriem Inofolic na odporucanie gyn, kvoli zvysenym androgenom a pcos

lllperko
autor
14. feb 2023

Ahojte, nebola som na hormonálne testy. Mne sa po pôrode veľmi zhoršil stav pleti ale zaroveň by som potrebovala pomoc pri PMS lebo som extrémne nákladová a tiež aj pleť je vtedy oveľa horšia. Kamoška mi odporučila Vellena nápoj ale neviem či mi to skutočne dokáže pomôcť alebo majú len dobrú reklamu.

luccija
14. feb 2023

@lllperko skús Femi kvapky od Valovica, alebo gynex energy

heln
14. feb 2023

@lllperko pozri sa ci mate niekde blizko unilab, robia krvne testy aj na hormony, od toho sa odpichnes, ze v com mas nerovnovahu,
alebo si vygugli indol3 alebo indonal, mne to pomohlo.

kristie571
14. feb 2023

@lllperko vellenu uzivala priatelova sestra a nejak extra zlepsenie akne a pms po nej nespozorovala😟ale je to individualne no.. co jednej pomoze druhej nemusi😒

jendralka
14. feb 2023

@lllperko vellenu pijem už 2 mesiace, jedine na čo mi zabralo je pleť, konečne som bez akné 😂 v 44 rokoch

sabina20
15. feb 2023

@lllperko dobrý deň, viem vám poradiť bylinné produkty. Ak máte záujem kludne mi napíšte spravu 😊

mimi410
16. feb 2023

@lllperko skúsili ste tradičnú čínsku medicínu? Dá telo do rovnováhy z vnútra aj z vonku. Pre každú ženu je to individuálne z hľadiska jej zdravotného stavu. Zaoberám sa tčm, ak by vás zaujímalo viac info🙂

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz