Neolasik párty - laserová operacia očí

lenusiknr
4. mar 2013

Ahojte, najdu sa tu maminky ktore by mali zaujem ist na laserovu operaciu oci- do Neovizie v Ba? ak by nas bolo 8 tato operacia by nas vysla ovela lacnejsie...cena na jednu osobu vychadza 2000 eur ak nas bude 8 vyjde nas to cca 1300 eur. ak by mal niekto zaujem napiste mi, pripadne ak niekto bol na tejto operacii- Neolasik napiste mi Vase nazory🙂 dakujem velmi pekne

simka2
6. aug 2014

@darja20 dakujem za organizaciu, z casoveho hladiska nestiham sledovat vsetky komenty a vidim ze ti to ide skvele a mas prehlad o tych ktory maju zaujem! Este raz dakujem a ak by si potrebovala s niecim pomoct, kludne sa ozvi!

simka2
6. aug 2014

@mariaroha jasne, na fb sa nemusis pridavat, hlavne ze o sebe vieme

darja20
6. aug 2014

@mariaroha @karinecka22 tiez potvrdila, takze uz nas je 5, este 3 kusy nam chybaju, idem zaktivnit status, mozno sa zas niekto prida 🙂

simka2
6. aug 2014

@darja20 waaaaw, to je najsamlepsia sprava dna!!!

kikushka2386
6. aug 2014

@darja20 ahoj.prosim ta uz som sa dnes pytala na blizsie info.tiez by som chcela podstupit operaciu oci.ale da sa aj na splatky?

darja20
6. aug 2014

@kikushka2386 konkretne v neovizii sa da aj na splatky, ale ci sa to vztahuje aj na akciu neolasik party, tak to netusim

darja20
6. aug 2014

@kikushka2386 prave to studujem a nie, tato akcia sa neda na splatky, len jednorazovo vyplatit, plati pre vsetkych ucastnikov.

kikushka2386
6. aug 2014

@darja20 kde by som si to prosim mohla zistit?

kikushka2386
6. aug 2014

@darja20 aha musim pozriet asi vsetko co najdem na googli pretoze znama bola na laserovej operacii oci a vraj si to dala na splatky.dakujem za info 🙂

darja20
6. aug 2014

@kikushka2386 na splatky sa to da, ale iba ak ides sama. nie v tejto skupinovej akcii. mozno na nejakej inej klinike vymaknes nejaku akciu inu.

kikushka2386
6. aug 2014

@darja20 ano kludne by som isla aj sama do toho hlavne aby to pomohlo 🙂

simka2
6. aug 2014

@darja20 Ahojte, konecne mam pristup do fb skupiny NeoLASIK party, je tam 133 clenov, hned tam idem napisat ci sa k nam niekto prida. Takze hladame este 3 zaujemcov, vsak?

scajus
6. aug 2014

@darja20 ahoj my sme uz boli..pozrite na stranku fb neolasik party tam stale niekto hlada 🙂

syky24
6. aug 2014

@darja20 Ahoj tak mne to vypadava.. idem na laparku :(

simka2
6. aug 2014

baby, mame dalsieho cloveka, jeden chalan mi na fb napisal ze ma zaujem. Takze uz len 2 chybaju!!! 🙂

mariaroha
6. aug 2014

@simka2
Super ale vidím, ze vypadla
@syky24

simka2
6. aug 2014

ok, treba to nejako skoordinovat, mam dalsiu babu na fb. Je tu niekto, kto sa podujem zorganizovat nas? Ja by som velmi rada, ale okrem tohto riesim pracu a odchod do Australie. Dakujem velmi pekne za ochotneho iniciatora, ma u mna cokoladu ;)

darja20
7. aug 2014

@simka2 ja by som to organizovala, ale nie som na facebooku, takze mozem zhanat len tu. sestra mi pisala, ze je dobre mat este dalsich dvoch ludi v zalohe, keby niekto nepresiel vysetreniami nahodou (ze prenho nie je operacia vhodna), aby sme mali nahradnika na 8 clenov v skupine.
ano, syky24 nam vypadla. takze zatial plati, ze ty, ja, ten chlapec z fb, karinecka22 a mariaroha. takze stale nas je 5, potrebujeme este 5 ludi.

darja20
7. aug 2014

aha, a este jedna kocka, co mas na fb, s tymi to musis ty vykomunikovavat, ked ste sa o tom bavili vy. takze je nas 6, este 4 ks 🙂
@simka2

simka2
7. aug 2014

@darja20 Ahoj, tak ta baba ze az v septembri moze, kedze nosi sosovky. Cize by som ju ratala ako nahradnicku. A podla mna by stacil aj jeden nahradnik. Pripadne, mne by nevadilo, ak by sa islo aj menej, aj tak nieco usetrime. Kamarat mi pisal, ze jeho kamarat tiez takto zhanal a nikdy sa nepozbierali 8 ludia, tak nakoniec isiel na Excimer kliniku sam. Co vy na to baby, nepojdeme my 5?

darja20
7. aug 2014

@simka2 hladame 4 dni a je nas uz 5, tak podla mna ma vyznam trosku pockat a nazbierat sa 8. aj ja uz to chcem mat za sebou, ale zas nie za kazdu cenu. ja idem 25.8.-1.9. na prazdniny do zahranicia, takze skor ako v septembri ani ja nepojdem. ani som neratala, ze by sme to dovtedy stihli vyriesit.

simka2
7. aug 2014

ojooooj, a je tu niekto kto by isiel uz v auguste? Aj keby sme boli iba 4, na osobu by to bolo 1485 EUR, co mne nevadi. Rozdiel je 245 EUR. Baby, mate zaujem? dakujem za vase odpovede!

mariaroha
7. aug 2014

@simka2 Ja kľudne počkám na september.... Keďže naozaj sa zbierame chvíľu, počkajme ešte
@darja20
Skúšam sa ešte pýtať v okolí....

simka2
7. aug 2014

@mariaroha @darja20 Mozem pockat max. do konca augusta, lebo v oktobri letim do Australie na 2 roky :D Ja tiez este zhanam ako sa da.

simka2
7. aug 2014

@mariaroha Napisalo mi jedno dievca na fb, ze pojde na 100% ak nas bude 8. jej mano: Martina Marakova

mariaroha
7. aug 2014

Super, ja som to dala ešte na modrustrechu, aj keď to tam nepatrí, možnože sa niekto ozve.
@simka2

iiiiiiiii
7. aug 2014

Ahojte dievčatá...aj ja chcem operáciu očí, len neviem ako je to pri pôrode..môžem teraz operovať oči a o dva roky normalne rodiť bez nejakych následkov..bojím sa aby sa to nezhoršilo potom...a kedy je termín??a cena? dakujem 🙂

mariaroha
7. aug 2014

Ahoj podľa toho, čo som ja čítala, niektoré baby na to šli pre pôrodom a nebol problém, nič sa im nezhoršilo, nemala by si iba byť tehotná. Cena je do 1300 na osobu, plus myslím, že zostáva 140 eur za predoperačné vyšetrenie.
@iiiiiiiii

makromolekula
7. aug 2014

ja takisto rada by som isla no v juni som rodila. aka je cena? termin? mate zmaknute referencie natu kliniku? dakujeeem

mariaroha
7. aug 2014

@makromolekula
www.neovizia.sk
Jedna z najlepších, ak nie najlepšia, podľa mňa.