Neolasik párty - laserová operacia očí

lenusiknr
4. mar 2013

Ahojte, najdu sa tu maminky ktore by mali zaujem ist na laserovu operaciu oci- do Neovizie v Ba? ak by nas bolo 8 tato operacia by nas vysla ovela lacnejsie...cena na jednu osobu vychadza 2000 eur ak nas bude 8 vyjde nas to cca 1300 eur. ak by mal niekto zaujem napiste mi, pripadne ak niekto bol na tejto operacii- Neolasik napiste mi Vase nazory🙂 dakujem velmi pekne

makromolekula
7. aug 2014

super vytvorime si skupinu na fb aby sme mali prehlad c tom? ci tu?

simka2
7. aug 2014

este jedna info a uz nebudem spamovat 🙂
1. Ak mas zaujem o operaciu AJ V PRIPADE ZE NAS BUDE MENEJ, napr. 6 ludi (na osobu je to 1320 EUR, relativne maly rozdiel, ak si uvedomim ze ide o zrak, ktory surne potrebujem) (samozrejme sa snazim zohnat 8ludi)! ....
2. a zaroven si ochotna IST CO NAJSKOR, napis mi mail, nech mam prehlad kto ma skutocny zaujem a mozem s nim ratat. DAKUJEM!!!
simona.budinska@gmail.com

ssslnieckooo
7. aug 2014

@darja20 ahoj, škoda, že sa nik neozval skôr, mne to už teraz finančne nevychádza 😔 tak so mnou nerátajte bohužiaľ 😒

mariaroha
7. aug 2014

@makromolekula tú už vytvorila @simka2

darja20
7. aug 2014

@makromolekula dojcis? pocas dojcenia sa operacia neodporuca (kvoli neustalenym hormonom a antibiotickym kvapkam)

makromolekula
7. aug 2014

dar
@darja20 dakujem za upozornenie, ano dojcim, tak je to zatial pase... dakujem za upozornenue velmi moc

ln16
7. aug 2014

koľko ľudí najviac môže ísť na tu operáciu ako skupina? 8 ?

kabba
8. aug 2014

@darja20 Ahoj, ja som už bola na zákroku 31.7. 🙂
Inak odporúčam aspoň dvoch náhradníkov. My sme ich mali, našťastie a obidvoch sme aj potrebovali, lebo dvaja chalani neboli vhodní na zákrok. Tak treba rátať aj s tým 🙂

kabba
8. aug 2014

Inak celková suma za zákrok bola:
Záloha týždeň pred predoperačným vyšetrením 123,75 (990€ za celú skupinu 8 ľudí)
Predoperačné vyšetrenie: 140€
Cena za operáciu: 1038,50€
A naozaj odporúčam. Mala som dioptrie -6,5 a -7,0, takže mne sa zlepšil život naozaj výrazne 🙂 Ešte to nie je úplne o.k., ale ono to nie je hneď na 100%, do mesiaca sa to má upraviť. Ale aj tak som nadšená! 🙂

mariaroha
8. aug 2014

http://www.neovizia.sk/aktuality/712-odmente-sv...
Myslíte, že to môžeme využiť, kým nájdeme adeptov na zákrok?
@darja20
@simka2

mariaroha
8. aug 2014

Tak to sa vraj pre nás to nedá využiť ☹
Musím ísť všetci naraz.
Ako sme na tom s počtom, máte niekoho ďalšieho, mne sa nik neozval.

@darja20
@simka2

stanulienkat
8. aug 2014

Ja mam nazor asi 10 ocnych lekarov a ani jeden by si tu operaciu nedal spravit. To hovori za vsetko.

simka2
8. aug 2014

@mariaroha v mojej skupine na fb to riesime. Je nas zatial 5. pridajte ak mate seriozny zaujem, pridajte sa https://www.facebook.com/groups/1517629715137104/

janina218
8. aug 2014

@stanulienkat podla mna hovori za vsetko to, ze si ju dal spravit sam primar Piovarci a dalsich mnoho a mnohio lekarov. naco sem prispievas, ked nemas co rozumne k teme povedat.

darja20
8. aug 2014

@stanulienkat a dovody su ake?
@mariaroha nie, lebo ma dost odradil postoj simka2, ze sup-sup, tak ja to budem riesit az ked sa vratim z prazdnin, aj tak sa skor ako v septembri nemozem do toho pustat, ked mi daju termin posledny augustovy tyzden, tak som pase.

stanulienkat
8. aug 2014

@janina218 Neviem, preco by som nemohla prispiet? A neosocuj ma , ze nemam co rozumne povedat Ja som tiez niekolko rokov rozmyslala nad touto operaciou a preto som sa pytala tolkych lekarov aky maju na to nazor. Ani jeden mi nepovedal, aby som do toho isla. Nie preto, ze by som bola rizikova.Tak neviem, preco si ty taka mudra. Radsej sa opytaj ostatnych ocnych lekarov, preco by do toho nesli. A urcite si to nealo urobit toooooolkoooo vela lekarov ako ty pises. Mozno ti to povedali tam, kde chcu od teba vymamit peniaze.

stanulienkat
8. aug 2014

@darja20 Dovody konkretne mi nepovedali, no velmi decentne ma odhovorili, aj ked som po tom velmi tuzila. Vies velmi sa hovori o tom ake je to super, no nikde sa nedocitame, co vsetko sa pokazilo. Aj ked ja osobne tiez poznam spokojnych ludi, co mali tento zakrok. Tak neviem....Ale viem, ze ja som ten typ, co by sa tam nieco posralo a oci mam len jedny, tak radsej nepokusam.

puffu
8. aug 2014

@stanulienkat ono velmi zalezi aj aky typ operacie si zvolis, k akemu lekarovi ides, ako pises, oci su len jedny a preto ak sa uz clovek rozhodne pre takuto vec mal by si zvazit aj aky druh operacie nie iba pozerat na cenu zakroku..a veda ide dopredu, dnes su tie operacie uplne ine ako boli pred 10.rokmi..

mariaroha
8. aug 2014

@darja20
Takze uz nepatris do tejto skupiny? Ja sa tiež neponáhľam a každé euro, ktoré usetrim viem použiť inak 😉

darja20
8. aug 2014

@stanulienkat hm, tak mna tvoje argumenty nepresvedcili 🙂
@mariaroha zatial patrim, ale tiez bohuzial iba v pripade, ze sa nedohodnu skor ako v septembri. ak pojdu skor, tak potom to poriesim nanovo 🙂

janina218
8. aug 2014

@stanulienkat neviem, ako som ta akoze osocila. predstav si, ze mi to nepovedali tam, ze si to dalo spravit vela lekarov. ale vela ich poznam, ktori si to dali urobit. a vsetci su nadmieru spokojni. mozno si nejaka rizikova skupina, ked Ti to neodporucili. ale preco by to hned malo byt rizikove pre vsetkych. nepocula som este ziadnu staznost alebo zlu skusenost od niekoho. a ked davaju dozivotnu zaruku, tak to zrejme nebude len oblbovanie ludi. veda pokrocila, to co bolo pred 10timi rokmi uz dnes nie je alebo je ine. a pri operaciach oci to plati 100 nasobne.

michalko2012
10. aug 2014

Ahojte. Zhaname ludi na lasik party do neovizie. Operacny den 27.08.2014. Prida sa niekto? ivana.bohunicka@gmail.com

kabba
10. aug 2014

@mariaroha Ahoj, čo sa týka tej zľavnenej očnej prehliadky, tak na to nechoď, pretože NeoLasik párty je len pre tých, ktorý ešte neabsolvovali predoperačné vyšetrenie v Neovízii. A aj keby platila, tak pre členov NeoLasik párty, ktorý sú vhodný na zákrok a absolvujú zákrok, Neovízia z predoperačného vyšetrenia vracia 75€. Čiže zaplatíš 140€ v deň vyšetrenia, ale ak pôjdeš aj na operáciu, tak ti 75€ vrátia. Takže to so zľavou máš tak, či tak 🙂

eliska21
22. aug 2014

Ahojte, v septembri / oktobri sa chystame na operaciu oci do Neovizie. Zatial je nas 7. Prida sa niekto? Potrebujeme aspon 2 nahradnikov 🙂

darja20
23. aug 2014

@eliska21 ja na 100%

adjka007
2. sep 2014

Ahojte, my sme vytvorili dalsiu skupinu na FB, zatial je nas 6, tiez planujeme laserovu operaciu na klinike Neovizia v BA. hladame dalsich dvoch + nahradnikov. Termin mame predbezne dohodnuty na polovicu oktobra. Mate niekto zaujem?

zajo75
25. sep 2014

Dobrý deň, ja mám záujem, ak je to ešte aktuálne. Ďakujem

janina218
26. sep 2014

Mam zaujem ist na Neolasik HD Party este do Vianoc, ma niekto zaujem?

@zajo75 ste aj v skupine na FB? Ja som pisala uz aj tam. Kedy by ste chceli ist?

zajo75
1. okt 2014

Dobrý deň, nie som v skupine na FB, nikto mi zatiaľ nodpísal, tiež by som chcela ísť pred Vianocami. Ešte by išla aj jedna kolegyňa. Nám stačí byť aj š, ak by ste mali záujem. Daniela

piret
1. okt 2014

Ahojte, ja som bola ešte 5 rokov dozadu na operácii ale inde, mala som 3,5 dioptrie do diaľky. Síce sa mi zdá že mi teraz viac slzia oči, ak sa dlho pozerám do blízka mám problém preostriť do diaľky ale neľutujem. Tí čo majú okuliare od malička pochopia, konečne vidím aj v sprche, pri prechode zo zimy do tepla. Inak po operácii som ešte dosť dlho ráno hľadala okuliare na poličke 🙂
žienky čo sa odhodláte ísť prajem rýchle zotavenie a ostrý zrak 😉