Nevyspatosť a únava

pali_r
8. júl 2022

Zdravím, chcel by som sa poradiť,dlhodobo mam problem zo spánkom. Každe ráno vstávam dolámaný zničený nevyspatý ako keby som celu noc pracoval, z toho je aj bolesť chrbta krku a hlavy. Skúšal som vymeniť matrac,vankúš, premiestniť posteľ a dal som si preveriť geopatogenné zóny. Nič zatiaľ nepomáha. Keď spávam inde v hoteli,na dovolenke tak tento problém nepociťujem. Čo by ste poradili ?

liljana
8. júl 2022

Spat v inej izbe (prehodit spalne?), inak umiestnit postel v izbe, pripadne kupit aj novu postel, novy matrac, nove obliecky, paplony,...?

lilinka126
8. júl 2022

presne ako píše
@liljana
skusila by som inu izbu, hoci na skusku len matrac hodin na zem v izbe (aby sa nepremiestnovala postel zbytocne) ci to nepomoze

gabika128
8. júl 2022

@pali_r a dať si 1-2 tabletky magnezia na večer by som tiež skúsila, aspoň niekoľko dní za sebou.

eebee
8. júl 2022

Melatonin na večer

nicole003
8. júl 2022

Tiez z vlastnej skusenosti viem poradit vymenit izbu a pri obcasnych poruchach spanku mi uz staci len pit caj z medovky.

pali_r
autor
8. júl 2022

Melatonin som skusal,takisto preniest matrac do inych izieb takisto. Kupeny mam novy matrac aj vankus.
Este vas nieco napada ?

liusa82
8. júl 2022

@pali_r vymeniť dom ale byt za iný🙂predať a isť inde.Inak sa asi nedá poradiť

pali_r
autor
10. júl 2022

Uz aj to ma napadlo,ale este hladam inu pricinu 🙂

vazky_a_motyle
12. júl 2022

@pali_r ahoj, tak ja skusim 🙂 Nie si namesacny? Alebo nechrapes? Alebo ked si doma ci nejes nieco tazke na zaludok pripadne neskoro vecer. Nemas doma niekde plesen alebo alergiu na nieco? Zaspavas pri zapnutej telke? Mas uplnu tmu ked spis? Nemas zapnutu elektroniku blizko pri hlave, nabijas mobil. Nespis pri otvorenom okne ?

pali_r
autor
20. júl 2022

Z toho co popisujes sedia na mna tieto veci 😊
Chrapanie a alergia na roztoce ale mam vsetko antialergicke.
Inak vsetky tie veci ako elektroniku som obmedzil v spalni