Od čoho sú tieto štípance?

2. júl 2022

Prosim nestretli ste sa s tym?
Od vcera mame aj s muzom taketo stipance. Mam to na vnutornej strane stehien, rukach a krku.
Vcera boli mensie a svrbeli. Dnes su vacsie a stale svrbia.
Dakujem 😪

autor
2. júl 2022

Este napisem, ze sa muzovi spravili, ked zaspaval. A mne cez den ked som lezala v posteli.
Postel sme prezreli. Nic tam neni (aspon my nevidime). A prezliekli sme postelnu bielizen a povysavala som aj matrac.

lesnajahodka
2. júl 2022

Podľa mňa ploštice, tie uvidíš až keď ich je fakt veľa 😖

terina25
2. júl 2022

Plostice

laura164
2. júl 2022

Ploštice pravdepodobne, ja by som všetko vyprala na 90 aj obal matraca, periny, vankúše, obliečky. Ak máš doma vysávač na čalúnenie tak o to lepšie

autor
2. júl 2022

Plostice? Och boze. A ako sa toho zbavit? Ci len odbornikov zavolat?

palicka
2. júl 2022

Ak by to boli ploštice, tak máte štípance po celom tele, nie? Osobne sa prohovaram za blchu. Ona stipe takto pekne ako ide po cestičke. Pomaly pozri postelne, hlavne záhyby, potom plachtu, matrac. Nájdeš ju, len je veľmi rychla

autor
2. júl 2022

@palicka je pravda, ze v noci, ked sa muzovi objavil prvy stipanec, tak doniesol dnu mača od susedov. Lebo ho skoro nas pes zozral. Ja som bola vtedy v posteli a to mača som mala polozene na sebe cca 2minuty. Potom sme ho sli zaniest.

autor
2. júl 2022

Doniesol ho dnu cez den a v noci mal prvy stipanec a ja prve stipance az cez den.
Citala som, ze plostice hryzu len cez noc, ked je tma nie?

palicka
2. júl 2022

Ja som sa nestretla s tým, aby prešla blcha zo zvierata na človeka. Zato tu hnusobu vieš doniest z obchodu, autobusu… a čo je zle, dokáže bez hostiteľa celkom dlho prežiť. Takze radšej hľadaj

autor
2. júl 2022

@palicka cize toto je blcha ludska? 🥴 porazi ma. Ale vcera ako som vsetko oprala tak nastastie ani jeden stipanec navyse nemame.

palicka
2. júl 2022

Nepotešim Tá. Dokáže prežiť aj pranie. Na druhej strane, je mozne, že ste ju už vyniesli… a tesi sa u niekoho iného

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz