Odporučte mi najlepší výživový doplnok železa

14. jan 2021

Potrebujem radu prosim😊. Trpim anemiou, nizke hodnoty hemoglobinu a chcela by som sa opytat, ktory vyzivovy doplnok zeleza je ten najucinnejsi..Dakujem😊

macik34
14. jan 2021

Globifer

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubobubo
14. jan 2021

Treba hľadať príčinu. Ja som mala aj Novoferin 2 balenia, rok predtým som vypila 2 flašky čučoriedkového Narosanu a nič. Môj obvodný ma poslal na hematológiu. Bohužial prišla korona, tak zatiaľ neviem dôvod.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka2710
14. jan 2021

Aj ja odporúčam Narosan od Justu, dávala som malej aj teraz malému dávam a pomohol aj mne

twinflame
14. jan 2021

Maltofer fol ale je na predpis, uzivam pravidelne, dobre vstrebanie, dobre sa da stravit

hors
14. jan 2021

Ja som anemicka roky .Dokonca mi museli dodavat krv.Brala som B12 infekcie a beriem hemostop každý deň
Marci idem na kontrolu ale nepredpokladám, ze sa mi to zlepšilo.

mirpet
14. jan 2021

Urcite Globifer forte a Narosan

taga
14. jan 2021

Je x dovodov, preco mozes byt anemicka. Pisat druhy pripravkov, lebo niekomu pomohli, je nezmysel. Potrebujes poriadne hematologicke vysetrenie na zaklade ktoreho ti zistia PRECO mas nizky hgb, lebo to nemusi byt len z nedostatku zeleza.. a potom to mozez riesit.

taga
14. jan 2021

A inak, kolko mas hgb?

janinah
14. jan 2021

Melasa..lacné a účinné

maria123a
14. jan 2021

Mne pomohol jednoznačne sorbifer durules spolu s kys. Listovou a ďalej aj ovocie a zeleninu s vysokým obsahom železa 🙂

ctrl
15. jan 2021

https://vitaslife.sk/product/vitaslife-100-prir...
Ja ti odporúčam tento . Mám veľmi dobrú skúsenosť z týmito produktami .Beriem od nich Magnezium balíček , nemohla som spávať a veľmi mi pomohli. Je to samozrejme na tvojom rozhodnutí .

adma11
15. jan 2021

mne teraz dala hematologicka Sorbifer+pyridoxin. V stredu idem na kontrolu, uvidim ci zabralo.Pokial neberiem Sorbifer, hned klesne zelezo, taha sa to somnou roky.

emmanovot
27. máj 2021

ja som brala Globifer, ako písali aj vyššie a bola som s tým spokojná 🙂 majú podľa mna aj pekné články o tom na webe https://www.globifer.sk/fortikovane-prirodne-he... a neni su nejak extra drahé tie tabletky a nájdeš ich skoro v každej lekárni

mirpet
27. máj 2021

Globifer forte a Narosan...odskusane,overene

misinka0611
27. máj 2021

V tehotenstve som mala stredne ťažkú anémiu - hemoglobín 86. Dr. mi predpísal Ferretab. Obsahuje aj kyselinu listovú pre lepšie vstrebávanie. Behom 3 týždňov mi hemoglobín stúpol na 112. Užívala som 2x denne. Železo mi nerobilo problém ako to už býva ako zápcha. Na predpis ma vyšlo 10€ ( 100tabliet ) dá sa aj bez predpisu kúpiť, cena sa dá pozrieť na internete.