Opuch a svrbenie

janeviemus
16. aug 2015

Ahojte. Prosim potrebujem poradiť. Bola som aj u dr lenže u nás nerobia kontroly od spodu tak mi len určila diagnózu podľa toho čo som povedala a dala nejaké prášky. 4den a nic nepomáha. Upresním. Mam svrbenie v pošve, cítim tam dole aj opuch, pálenie pri močeni nemam a nemam ani hrudkovity či zapáchajuci výtok. Môže sa jednať aj tak o mykozu? Ja výtok mám a dost divný. Je "sopľovitej" konzistencie a je taký zeleno-zlty ako keby zakalený? Neviem to popísať presne. Čo mi na to pomôže? Je niečo voľnopredajne? Hlavne to svrbenie je veľmi nepríjemné 😣

majka_ka89
16. aug 2015

@janeviemus vyskusaj vyplachy rosalgin 2x denne, rano a vecer, ziaden sex, preliwcit aj partnera. Pripadne na vecer by som si dala rovno canesten tabletku s kremom na vonkajsiu cast posvy a preliecit kremom aj partnera. Obaja po dobu 5 dni min. Pri canestene rosalgin nepouzivaj a najlepsie je umyvat sa cistou vodou, ziadne mydla. Ak ti to do troch dni neprejde k lekarovi.

xxixinka
16. aug 2015

Prreeesne toto som mala pred par dnami...kupila som si canesteb kombi a je to..este sice trochu kremujem ale je to uz lepsie

xxixinka
16. aug 2015

Preklep...canesten kombi

seahorse27
16. aug 2015

Ja som mala presne toto iste pred par dnami a este stale mi to doznieva. Mam kupeny Canesten combi, ale pozivam zatial len krem, s vaginálnou tabletou pockam, ak by sa to zhorsilo. Ja pouzivam vyplach Aflovag a pomaha paradne. Uvidim, ako to pojde dalej...Tiez som si nebola ista, ci je to mykoza, lebo pri tej byva biely tvarohovity vytok a nie takyto ako aj ty popisujes...ale to svrbenie bolo otrasne.