Je potrebne zájsť za gynekológom, ak mám hrudkovitý výtok?

Zodpovedané
2. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať. Mám po pohlavnom styku veľmi hrudkovitý výtok, má žlto-zelenú farbu. Ťažkosti ako bolesti, tlak, ani nič iné nemám. Ani pri močení, takisto mi nerobí problém ani diskomfort ani nič vôbec. Výtok vôbec nezapácha. Robí mi starosti, len konzistencia a farba výtoku. Tehotná nie som.

Je potrebne zájsť za gynekológom?

Ďakujem.

Dobrý deň,

skúste si zakúpiť Clotrimazol čapíky (3 alebo 6ks). Doužívajte ich. Predpokladám, že ide o kvasinkovú infekciu. Ak by výtok pretrvával, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník