Opuchnuté prsty na rukách

lilila65
20. máj 2014

ahojte babenky, už pár týždňov mám problém s opuchnutými prstami na rukách, tam to je vidno najviac, neviem si dat dole ani zasnubný prsteň, aj telo mám trochu opuchnuté. Každý večer mám zvýšenú teplotu do 37,5. doktor mi doteraz nerobil žiadne testy, ale už o zvýšenej teplote vie dosť dlho, v piatok mám ísť na krv ráno, konečne mi urobí zápalové testy. chcem sa opýtať či s takým opuchnutím rúk sa už niektorá z vás stretla?

tinka8873
21. máj 2014

Ja, ale vtedy som bola techotna 🙂

lenbea
21. máj 2014

@tinka8873 no presne, aj ja v tehotenstve. ale opuch môže suvisieť s obličkami, treba vela piť a nesoliť. ale piť vodu z vodovodu, nie mineralky, lebo tie obsahuju soli, ktore tiež zaťažuju obličky.

tinka8873
21. máj 2014

@lenbea Aha tak vsetko dobre prajem 🙂 No ja som bola techotna cele minule leto, cize a i te horucavy vela spravily. A tiez mi ginekolog vravel, ze celkom sol odstranit s diety a veeela pit 🙂 No myslim si, ze to musis jednoducho prezit, lebo ja som bola spuchnuta az do porodu :(

maminuska
21. máj 2014

@lilila65 ja som mala rovnaký problém a mala som pozitívne mykoplazmi.

lenbea
22. máj 2014

@tinka8873 pri prvej som bola viac opuchnuta, to mi nohy puchli už v 4, či 5 mesiaci, teraz som v 6 a celkm v pohode, ale to pride, už sa "tešim". ešte skoro 4 mesiace, dako hadam prežijem.

tinka8873
22. máj 2014

No ta tiez budes chodit s bruskom pri horucavach :( Dost tazko ze ?? 🙂 Ale je a i dobra stranka. Som sa az tak porodu ne bala s ohladu na to, ze mi bolo vsetko jedno iba zeby bol konec 🙂

lilila65
autor
22. máj 2014

no tehotna nie som, dneska mi brali krv, tak sa uvidi, co sa deje

blue99
31. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
niki101988
31. aug 2014

@lilila65 ahoj u mňa to začalo opuchmi prstov na rukách a skončilo to eróziami na iných kĺboch ale najhoršie je že mit o chytilo aj berdový kĺb. Mám reumu, liečim ju od 15tich rokov.
@blue99všetky veci na bylinnej báze sú fajn ale na druhej strane nič z toho Ti veľmi nepomože pokiaľ je to reuma, testovala som kadečo lebo som sa veľmi bránila liekom od reumatológa

daturka1
31. aug 2014

artroza,reuma,krcna chrbtica,vraj aj stitna zlaza....aj oblicky...no moze sa za tym vela skryvat

bella1988
7. feb 2022

@lilila65 mozem sa prosim spytat ako ste dopadli?prislo sa na pricinu opuchov?

nellynkaa
16. apr 2023

@bella1988 aj mňa by zaujímalo. Máte podobný problém?