Padanie vlasov tri mesiace po pôrode

kacikiss
6. apr 2019

Ahojte. Chcem sa spýtať ako dlho po pôrode vám padali vlásky? Ja som bola 3 mesiace v pohode vlasy pevné pekné a zrazu akoby uťalo a začalo mi padať veľké množstvo vlasov. Proste sú všade. Prípadne nejaké výživové doplnky poraďte. Alebo skúsenosti s Parusanom? Budem vďačná za každú radu alebo skúsenosť🙏

lovasovaandrea61
6. apr 2019

Mne nepadali vlasy pocas tehu az po porode.Mne zacali padat asi 2 a pol mesiaca poporodee.Stavila som na vyrobky Forever a mne to dost pomaha.Ja uz len odtial kozmetiku.Ak mate zauhem staci napisat spravu.

akcul13
6. apr 2019

@kacikiss ahoj, mne tiež prvé mesiace po porode nepadali, az po tých troch začali a trvalo to pár mesiacov. Teraz má dcérka 11 mesiacov a ja mám na hlave antenky, čo mi samé malé vyrastajúce vlásky trčia 🙂
Chvíľu som užívala zinok, neviem, ci ten pomohol alebo to chce len čas 🙂

habibim
6. apr 2019

Zihlavovy čaj, aj pit aj kúry si robiť.. Najlepšie domáca žihľava zo záhrady, či už čerstvá alebo vysusena.. Malú som kojila dva roky a nebrala som žiadne tie prípravky ani lieky.. Takže ja takto prirodno

mskorica
6. apr 2019

Mne padali asi 3 m od narodenia,je to hormonálna zmena a nezastavíš to. Ja som mala až lisiny. Bolo to hrozne až som plakala. Dorastli 😉,mne pomohol tekvicový olej 1 po denne,zihlavovy čaj. Pivný šampón. Veľa zradu,nezúfajte je to len dočasne.

kacikiss
autor
6. apr 2019

@akcul13 take tie baby vlasky zacali aj mne rast hlavne v okoli čela😁 a ja ťapa som si dala hr hr nadpojiť vlasy som si myslela ze už padat nebudu a teraz stresujem 😁

kacikiss
autor
6. apr 2019

@mskorica dakujem moc za radu. Vyskusam. Pri prvom co je 9 rokov dozadu mi praveze vlasy nepadali vobec tak som cakala ten isty priebeh no hold zas nieco nove🙂

miruslb
6. apr 2019

Aj mne padali v chumáčoch. Ale ako začali, tak aj prestali. Neuzivala som nič navyše a pekne dorastajú nové

mkado
6. apr 2019

@kacikiss ahoj, parusan je blbost. Zbytocne vyhodene peniaze

kacikiss
autor
6. apr 2019

@mkado ahoj, skusala si?

demonka5
6. apr 2019

Mme padali brutalne po porode,vlasy boli vsade,aj napriek vitaminim padali bolo to obdobie 2mesiacoc a potom to orestalo z dna na den

mkado
6. apr 2019

@kacikiss ano. Inac by som si netrufla takto hodnotit

kacikiss
autor
6. apr 2019

@mkado dobre vediet aspon to nemusim testovat🙂 dakujem

lenicka298
6. apr 2019

Ahoj, mne tiež začali padať tak 3 mesiace po pôrode. Teraz ma mala 5 mesiacov, a už vidím, že konečne prestávajú padať a rastú nové 😉

kacikiss
autor
6. apr 2019

@lenicka298 aj ja mam skoro 5 mesacneho čertika🙂😈 a mne tiez rastu nove ale stale padaju, hadam to prestane coskoro🙂

nela1112
6. apr 2019

@mkado presne, škoda penazi

mkado
6. apr 2019

@kacikiss mne to trvalo rok. Bola som pri kadernicke, ked mala moja mala 5 mesiacov a kadernicka ma ubezpecovala, ze to skonci, ked mala bude mat 6 mesiacov. Ale nebola to pravda, ja som si vytahovala doslova chumace vlasov. Uz manzel bol zo mna zufaly, posielal ma k dr. Ale mne tiez nakoniec pomohli produkty od forever 🙂 predtym som skusala ten sampon a mala som aj tabletky z lekarne. Bez vysledku

lenicka298
6. apr 2019

@kacikiss ako ešte padajú kúsok aj mne, ale je to výrazný rozdiel ako pred 2 týždnami....už len počkať kým nové vyrastú 🤗