Padanie vlasov po pôrode

ivulik91
20. júl 2012

Ahojte..chcem sa spytat, ci neviete co zabera pri padani vlasov po porode. Malinka ma skoro styri mesiace a vlasy mi zacali padat asi pred mesiacom a je to cim dalej horsie a horsie.. ☹

ibajeho
20. júl 2012

Ja ta nepotesim mne padaju po sto kusoch kazdy den. Hroza, ako keby som mala leukemiu 😢 a to mi zacali padat ked mal maly 3mesiace a uz ma vyse pol roka a nic sa nezmenilo, stale padaju aj som sa bola dat ostrihat nech to nie je tak vidiet ze uz mam malo vlasov. 🙄

aknel1985
20. júl 2012

moja mala ma 14 mesiacov o chvilku a uz mi rastu nove vlasy mam chochol na hlave cize ttiez mi kopec povypadavalo ,ale teraz je to uz oki

sympa1
20. júl 2012

@ivulik91 len prečkat dobu...mozno mesiac dva ,kym sa hormony daju do normalu...a bude dobre. mne tiez padali hrče vlasou ked mali dcery okolo 4 mesiacov a z hrivy ostalo par chudakov vlaskov..

amulienka
20. júl 2012

@ivulik91 ahoj ja som tak isto, mala ma uz 5 mesiacov a prestalo mi to zrazu. ale tie dva mesiace boli fakt hrozne!

danusskaaa
20. júl 2012

mam podobny problem, kedze vsetci mi vraveli, iba pockat-uz som to nemohla pocuvat, lebo na hlave sa mi objavili hole miesta bez vlasov ☹ musela som to riesit!!! kupila som si farbu na vlasy z henny a aj sampon-pomohlo! vlasy uz na druhy den nepadali tak moc a hlavne po umyti som nemusela plakat nad tym kolko mi ich zase vypadlo. medzi to beriem zinok a kapsule s pantenolom a selenom. konecne sa mozem ucesat bez obav, ze kolko vlasov mi ostalo na kefe. uz len aby zacali rast nove a dalo sa vsetko do povodneho stavu!

veronininika
20. júl 2012

Baby, ja som tiež na tom podobne 😅 Už som si myslela, že mám rakovinu... Každé ráno vyčešem za hrsť vlasov 😒 Radšej sa už ani česať nebudem ☹

mirkakab
20. júl 2012

tiež mi padali vlasy a kupila som si v lekárni šampon, ktorý mi zabral až som ho skoro celý minula. neviem ako sa volal ale mal taky cyklamenový obal a stál okolo 5 e.

lubikan
20. júl 2012

@veronininika vlasy nepadaju z rakoviny,ale z chemoterapie

veronininika
20. júl 2012

@lubikan Ja viem, ale tak strašne mi začali padať, až som začala myslieť na najhoršie 😖

lauricka
20. júl 2012

vlasy po porode zacinaju padat po troch mesiacoch a po dalsich cca troch prestavaju, a co je na to dobre? pevne nervy a vydrzat, je to normalne, hormony su hormony