Poradíte niečo účinné proti vypadávaniu vlasov?

wanes
9. feb 2013

nikdy doteraz mi nepadali vlasy a z nicoho nic bum a zacali

monikajaco
9. feb 2013

v lekarni vitaminy ... su original na to ... treba ich brat aspo 3 mesiace aby zabrali ... ak mas dlhe vlasy nerob si velmi pevne copy aby si nenamahala korienky a pomohlo by ti ak by sa dala trochu na kratsie podstrihnut aj 5 cm robi velky rozdiel pre korienok a zataz .... a hlavne trpezlivost ... cesat tak max jeden x denne ...

zuzkazivcak
9. feb 2013

Mne kaderníčka povedala ze vitamíny sú fajn ale nemajú takú silu ako olejčeky, vodičky, ktoré sa nanesú rovno na vlasy a vymasírujú sa rovno do pokožky. že to je najúčinnejšie. Vyskúšaj 🙂 Kúpiš v lekárni

trti
9. feb 2013

Skús vodičku Biohar z lekárne,stojí cca 6 eur, mne to zabralo, a vlasy mi vypadávali neskutočne. Teraz je to už oveľa lepšie. No a samozrejme aj vitamíny,dlhodobo.

zuzulica
9. feb 2013

Naša kaderníčka robí takú kúru spojenú s dermobráziou(dúfam, že som to dobre nap) to je taký peeling pokožky hlavy a potom sa nanesú vodičky, ktoré si aj doma aplikuješ.Ale ak to nieje ešte také strašné, tak v lekárni sa dajú kúpiť také prípravky-vodičky, na pokožku, určite ti poradia.

oblecenieavecicky
9. feb 2013

Mne nepomohli žiadne vodičky, špeciálne šampóny, ale jedine Forcapil.

zrka
9. feb 2013

U mna to bol zaciatok problemov so stitnou zlazou....

kristiii
9. feb 2013

skús to spomenúť doktorke, nech ti spraví rozbor krvi, možno zistí že ti niečo chýba, mne akurát minulý týždeň robila a zistila mi lahkú anémiu, tak mi predpísala železo, vraj to s tým bude zrejme súvisieť, tak som zvedavá či to pomože. Ono do seba možeš pchať kopu zbytočných vitaminov ktorých máš možno dostatok a vyhodíš kopu peňazí na kadejaké prípravky ale ak nezistíš príčinu tak ti to bude zrejme na prd. Ja som s tým bojovala vyše roka, vlastne skoro 2, nakúpila vela drahých šamponov, vodičiek, vitamínov a stejne mi to nepomohlo. Tak uvidím teraz..

briluxina
9. feb 2013

Najprv treba zistiť príčinu a potom riešiť liekmi, najlepšie navštíviť odborníka zrejme kožnú lekárku...

nesa12
9. feb 2013

Mne zacali po porode velmi padat vlasy a zacala som uzivat tablety revitalon...velka spokojnost 🙂

marekahenrieta
9. feb 2013

od koznej som mala alpicort f, aj pre aj po porode som ho pouzivala, zaberie 🙂

matozazzo
9. feb 2013

Urcite treba zistit pricinu. Tak ako po porode aj v inych stresovych situaciach- niekedy s odstupom aj 3m zacnu padat vlasy. Krvny rozbor,ako pisali a vitaminy,mineraly doplnit. Mojej mamke pomohli vitaminy - multivitamin v 30 t.z Tesca,maju ho na oddeleni drogerie,stoji tusim 3€ + sampon a vodicka,co sa vtiera do vlasov,je to z Oriflame a po 2.davke videla zlepsenie. Ma uz 4x a vidiet,aj ako rastu nove vlasy a hustejsie. Predtym vyskusala kadeco :( Od inych neviem,len z mamkinej skusenosti..

jania023
9. feb 2013

Mne poradil jeden kadernik co robi skolenia v parizi ze vraj najlepsie je si davat na vlasy zabaly z ricinoveho oleja zmiesany z medom..vlasy sa zmenia i ked ucinok nieje okamzity ako po maskach ale je viditelny az casom ked tie vlasy rastu..ja ho davam sebe aj malej aspon 2x do tyzdna na 20min

andrejka1983
9. feb 2013

ahoj, skus Zinkosel 😉 😉 su to vitaminy ,zinok, ktory je dobry pre vlasy a nechty a selen, pre podporu imunity.. mne to v lekarni odporucili na vypadavanie vlasov a vazne to zabralo, do mesiaca a kvalitný kofeinový šampon napr. Alpecin ( v lekárni kupiš za 5 eur)....a bud ešte troška podstrihnut alebo nedavat vlasy na istý čas do gumičky aby sa nenamáhali a nečesať ked su mokre ale až za sucha 🙂

alka221
9. feb 2013

na padanie vlasov mi pomohla jedine lopuchova voda.. stoji asi dve eurá.. predava sa normalne v drogerii.

matuskova003
9. feb 2013

Alpicort od kožnej 🙂

mirka1611
9. feb 2013

V prvom rade by som si dala skontrolovať krv, či niesi anemická - to bola príčina padania vlasov u mňa....

katymi
9. feb 2013

prvykrat mi zacali padat a zistili sa, ze to mam zo stitnej zlazy a po porode mi pomohol pripravok, ktory mi objednala kadernicka Simply zen. Som dva roky po porode a ma vlasy huste ako nikdy predtym. :D

anett9
9. feb 2013

mne zabral Revalid tablety -poradili mi ich ...po druhom pôrode to bol brutal,to padanie,brala som 3 mesiace asi a super pomohol 😉

cerez
10. feb 2013

Ísť na kožné, vyšetriť krv. U kaderníčky som taktiež čítala článok, kde sa písalo a raste a padaní vlasov. Sú tri fázy. Cca asi každých 7 rokov začnú padať, trvá to 2-3 mesiace, následne potom je rast nových a posledná fáza je útlm. Mne lekár odporúčal Forcapil a šampón Kérium.

agika1982
11. feb 2013

ahoj...no ja som mala neskutocne problemy s vlasmi a vyskusane snad vsetko..jedine co pomohlo bol panthur 32 ...je to aj aktivator aj sampon aj tusim kondicioner...stoji okolo 11e

matusskaaaaa
11. feb 2013

Aj ja som skusala Revalid tobolky, zacali mi po nom vyrastat aj take male vlasky 🙂 Som tehotna a predpokladam, ze to bude po porode des, uz mam dalsiu skatulku nachystanu 😀

bambo308
11. feb 2013

Regeneracne ampulky na vlasy od svajciarskej firmy JUST, pre viac info, napiste IP 🙂

pieter
3. jún 2014

jednoznačne Nanogen, manželke pomohol, najlepšie kúra šampón + kondicionér + vlasové sérum www.nanogen.sk

milva
19. nov 2014

Kočky ja som sa trápila 2 roky s padajúcimi vlasmy a skúsila som všetko čo existuje na trhu a webe, či už v podobe tabletiek, vodičiek či šampónov. Zúfalstvo ma priviedlo hľadať dalej a skúsiť aj to čo nemá reklamu a žiadne referencie. Oplatilo sa...našla som úžasný produkt a zachránila som si vlasy pred strihaním - chinínovú vodu forte a šampón. Nemala som čo stratiť a navyše to bola jedna z najlacnejších investícii. Nesľubujem zázraky, len sa chcem podeliť o produkty, ktoré stoja za pozornosť, lebo práve im ja vďačím za spokojnosť a vlasy, ktoré opäť naberajú krásu, kvalitu a dľžku. Je to niečo ako poďakovanie tejto značke za to, že opäť si môžem bez stresu a toho hrozného pohľadu na chumáče vypadnutých vlasov vychutnávať česanie a umývanie vlasov. Všetkým vám držím palce a hlavne vydržte, stojí to za to. Krásne ženy sú spokojné ženy <3 Pridávam link na stránku https://www.facebook.com/milvasklovensko. V prípade otázok ich môžete kontaktovať na milva.poradna@gmail.com a v prípade záujmu si objednať na milva.objednavky@gmail.com. V albumoch fotiek je popis pri každom výrobku.

mikibe
20. nov 2014

Jednoznačne treba doplniť vnútro minerálmi ak telo stráda , vypadávanie vlasov ustúpi iba na čas po použití prípravku zvonka, treba riešiť vnútro.

daduska132
21. nov 2014

Ahoj, aj ja odporúčam BIOhair ... assi po týždni som videla prvé zmeny.. plus som ešte začala brať vitamíny hairclinic a je to neskutočný rozdiel a nestojí to tak veľa =)

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simik14
27. jún 2016

Zelezo skus ako prve a ptm asi wellness sa to vola to su tablety kolegyna ich berie a vraj zaberaju aj ja idem skusit

nuska
18. apr 2017

Skúsenosť ... odporúčam, píšte ak máte záujem.

radenzy
11. feb 2019

@katymi prosím vás aké prípravky ste presne brali zo simply zen? Dakujem