Problémy s menštruáciou po druhej sekcii.

fabinko
2. sep 2019

Od marca mam problemy so silnou a dlhotrvajucou menstruaciou,problem nastal po druhom cisaraku,pred porodom som mala menzes pravidelny 26/7teraz od marca sa mi cyklus skratil na 22 dni a trva 3 dni hnede spinenie,3-4 dni silne krvacanie,4-5 dni hnede,pripadne ruzove spinenie,11 dni menzes a po 11 dnoch znovu,skusala som ascorutin,gynex kvapky,nepomohlo,poradte niečo

neluskas
2. sep 2019

@fabinko ahoj, uz som ti pisala ako som si ja poriesila nepravidelny menstruacny cyklus na prirodnej baze

lenulik88
2. sep 2019

@neluskas aj mna by to zaujimalo, lebo mam uplne rovnaky problem po prvom cisaraku.. akoby som to ja pisala. skusala som po sestonedeli dvoje atk, teraz skusam gynex, ale zas prisli skor 😠

maminuska
2. sep 2019

@fabinko ako dlho si brala ten gynex ? Lebo ak len jeden - dva mesiace tak to je málo.

fabinko
autor
3. sep 2019

@maminuska gynex som brala 5 mesiacov a nezabral,stale rovnako

maminuska
3. sep 2019

@fabinko mne zabral na jednotku . Ja som mala problém so špinením po menzese .

neluskas
3. sep 2019

@lenulik88 písala som ti

kikuta
28. jan 2020

Ja som po tretej sekcií a mám dlhy menzes cca 10 dni - na 6. Den akoby skončil a potom už len spinenie ešte tak 4-5 dni ale najhoršie že posledné 2 mesiace aj brutálne silne .... gynex som nasadila pomohol na predĺženie cyklu z 25 na 30 dni .... poraďte ešte dačo strašne nechcem hormonálnu antiku .... je niekto s podobným problemom? Ďakujem

fabinko
autor
29. jan 2020

@kikuta ja som po druhej sekcii a mam to presne ako ty 10-11 dni,taktiez na 5-6 den akoby skoncil a potom 4-5 dni spinenie,skusala som vsetko mozne kvapky,caje,tabletky,nic nepomaha,u doktorky vsetky vysetrenia ok,uz som z toho totalne na nervy a nikto nevie nic poradit

kikuta
29. jan 2020

@fabinko mne povedal doktor že to neni normálne že tabletky nasadiť ale strašne sa mi do toho nechce ísť ... dneska 10- den a ešte stále mám spinenie
Ešte mi čosi take povedal akoby mi to zachádzalo za jazvu že koli tomu

lealikk
29. jan 2020

hmm a doktorka ti nenavrhla nic? len ako to nechat tak? no ako mohlo sa stat, ze sa tou sekciou daco narusilo a proste sa rozhadzal cyklus

kikuta
29. jan 2020

@neluskas môžeš i mne napísať???

kikuta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka_111
1. nov 2020

Ahojte. Upravilo sa Vám to žienky nejako? Alebo čo Vám pomohlo? Mám totožný problém. Menštruácia mi trvá 7 dní a ešte také ďalšie 2 dni špinenie. Som po dvoch cisárskych.

fabinko
autor
1. nov 2020

@danka_111 mne pomohol ajurvedsky čaj Dhataki je na silnú a dlhotrvajúcu menštruáciu, po pol roku sa cyklus dostal do normálu, treba piť od začiatku menštruácie 2 šálky denne

danka_111
1. nov 2020

@fabinko Ďakujem. Skúsim🙂

dkdkd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz