Ricinovy olej pred pôrodom?

dadka1582
13. sep 2018

Ahojte dievcata. Vsade hladam tuto temu a chcem sa popytat kto ma ake skusenosti s ricinovym kokteilom? Lebo posledne prispevky su z roku 2011... Chcela by som vediet ci ste niektora skusili tento ,,carovny napoj''.. a ci Vam vlastne pomohol. Za kazdu odpoved dakujem 🙂

arasidka123
13. sep 2018

@dadka1582 asi hlúpa otázka ale na čo je dobrý?

dadka1582
autor
13. sep 2018

@arasidka123 vraj by mal spustit porod... Mne to tiez poradila jedna znama ale tak radsej sa pytam este...

arasidka123
13. sep 2018

@dadka1582 aaaaha...nepočula som ešte o tom tak preto sa pýtam...chceš si sama spustiť pôrod?

pininka
13. sep 2018

@dadka1582 ja som pocula ze ricinovy vie spustit strasne bolesti az prekotny porod, asi by som to neriskovala. Mne porod dva tyzdne pred terminom spustil skoricovy caj.

kate_ke
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cakanka_m
13. sep 2018

@dadka1582 Ahoj, my zijeme v Rakusku a mne bol vyvolavani porod najprv prirodzenymi metodami. Ako prve som dostala 1 dcl ricinoveho oleja zemiesani s marhulovym dzusom ak som kontrakcie nedostala do 3 hodin tak som ho dostala znovu a to sa opakovalo 3 krat. Mne osobne sa porod nespustil po ricinovom oleji, U mna to bolo komplikovanejsie, ale boli tu zeny, ktorym sa spustil hned.

evitka83
14. sep 2018

@dadka1582 ricinovy olej je na precistenie criev, ma laxativny ucinok, takze v podstate ti spusti krce v bruchu a vacsine tehotnych aj kontrakcie maternice. Tiez som to pozerala, ale potom som to zavrhla. Bala som sa, ze mi z toho bude zle a budem mat silne holesti brucha a nemala som chut rodit a zaroven grcat alebo mat hnacku na porodnej sale.

misha666
18. sep 2018

mne nezabral... skusala som to 2x s odstupom 3 dni... len ma prehnalo a nic :D