Silikónové prsia

29. aug 2022

Ženy, ktoré máte silikóny-dnes bežná vec. Od kedy vnímam svoje telo, vždy som túžila po zväčšení prs, naozaj som rovna ako doska, moja podmienka bola, že až po detoch. Som druhý krat tehotná a tento môj sen je “na dosah” no čím ďalej tým viac premýšľam, či to vôbec potrebujem, či má to časom neomrzi, či sú nejaké možné zdravotne komplikácie. Chcela by som sa vás opytat, ženy, ktoré ich máte /!!!nie žien, ktoré ich nemajú-vás sa moja otázka netýka, nechcem názory od žien, čo ich nemajú-dakujem!!/
Dali by ste si ich znova? Ak áno prečo a ak nie tiež má zaujíma prečo už nie.
Stále mám čas na premýšľanie a rozhodnem sa aj tak sama, ale zaujímajú má skúsenosti od bežných žien, pozitívne ale aj negatívne. V mojom okoli nemám žiadnu známu, ktorej by som sa to opýtala. Ďakujem

adulka182
30. aug 2022

@belllinka zalezi aky si das urobit typ prs, led vidim tie zeny co maju 150cm a 50kg a daju si E gulove implantaty, ze ani ruky nemozu spojit, tak jasne ze je to vidiet, a ony to aj chcu tak..ja som chcela prirodzene a fakt kym nepoviem nevedia

anonymous87
30. aug 2022

@belllinka no mozem ti garantovat, ze u mojej sestry by si to nepoznala ani keby si sedela vedls nej

nika523
30. aug 2022

@belllinka moje kamošky ani známy o tom nevedia že mám a keby si všimli tak by sa určite opýtali či mám a ty že vidíš keď nejaká má a tie čo majú a nevidíš ako vieš ktorá má a ktorá nie? Vidíš len na tých ktoré si dali veľké výrazné lebo chceli aby to bolo vidieť

nika523
30. aug 2022

@belllinka ako napríklad na tejto žene by si zistila že má silikóny? V tričku alebo hoci aj v plavkách?

autor
30. aug 2022

@belllinka ja mám na to asi tiež podobne dobrý odhad. Mar mesiacov dozadu som bola u kadernícky a nedalo aa mo neopýtať, či mi silikóny. Bola v soku, že ako to viem, že nikto okrem muza to nevie a ani zákaznícky si nič nevšimli…ale ja takto rozpoznam aj napichana perí atd. Moja spolužiačka z výšky nám prišla doniesť pozvánku na svadbu, proste z celej partie 8dievcat som si to ja jedina všimla. Opýtala som sa jej osamote, aj má poprosila nech to nehovorím, ale proste ja to hneď spozorujem 😁

snezienkaaa82
30. aug 2022

@rachelkk nie he pravda, že sa musia meniť. Menia sa, len ak spôsobujú problémy alebo je to už starý,, model,,

snezienkaaa82
30. aug 2022

@adulka182 presne tak, teraz robia chirurgovia skvelú robotu, prsia vyzerajú prirodzene. Už neficia bomby a balóny ako pred 20 rokmi.....

snezienkaaa82
30. aug 2022

Inak je tu skupina silikónové prsia, rady, skúsenosti. Tam ti baby skvelo poradis

nika523
30. aug 2022

A koľko žien si videla čo majú sili a neprišla si na to?

belllinka
30. aug 2022

@nika523 nie, vidiet to aj na tych co si dali urobit mensie prsia. Proste ta krivka neprechadza prirodzene do prs zhora z dekoltu, ale je to nacapena polgula. A z boku je to uplne jasne.
@adulka182

nika523
30. aug 2022

@belllinka nezmysel

nika523
30. aug 2022

@belllinka to je vidieť ak si dá žena guľatý implantát ale sú aj anatomické a tam nič nie je vidieť žiadny prechod. Guľaté si dávajú ženy čo chcú mať tzv sili efekt a presne chcú aby to bolo vidieť

nika523
30. aug 2022

@belllinka a ani pri guliach to nie je vždy vidno len keď je veľký implantát alebo ak žena nemala žiadny základ alebo má veľmi tenkú kožu a žiaden tuk

nika523
30. aug 2022

Nechápem že tu na koníkovi furt majú potrebu sa vyjadrovať aj ženy čo o tom nič nevedia a potom tu píšu také bludy. Autorka jasne napísala že chce názory od žien čo sili majú a o tom niečo vedia alebo s tým majú skúsenosti

belllinka
30. aug 2022

@nika523 no tak prepac, ze som sa spytala 🙂 Nemusis sa rozculovat. Nevedela som, ze niektore chcu, aby to bolo vidiet.

nika523
30. aug 2022

@belllinka oki, v pohode 😉

snezienkaaa82
31. aug 2022

@nika523 išla som to napísat....ak,neviem k téme co pvedat, nekomentujem...

autor
1. sep 2022

@nika523 už som si zvykla asi, a vidis to aj napriek prosbe sa MUSELI ozvať, mne sa tiež dostalo reci kamarátka to má a nieje spokojna a mnoho iného, chcela som priamo od zdroja a vidis to, aj tak drvivá väčšina je tu “moja známa má”

snezienkaaa82
1. sep 2022

Úprimne zvažovala som silikónové prsia. Nosím 75, C. Sú padnúť, nie moc, no sú. A dala som sa nahovoriť len na zdvihnutie bez silikónu.

radacak
1. sep 2022

Ja síce prsia mám (svoje) a aj po skoro 3 rokoch kojenia na tom zatiaľ nie sú až tak zle...Ale ja by som tiež do toho išla,aj keď sa bojím narkózy... bolesti by som snáď prežila ale ak by som nemala nič a veľmi by som ich chcela tak by som do toho išla...Ja aj teraz občas poviem že si dám spraviť neskôr... uvidíme 🤣 Možno keď budem tehotná druhý krát a odkojim tak ich budem nutné potrebovať

gabishek
22. okt 2023

Mam a som spokojna, nikdy neolutujem. 3 tyzdne po operacii som otehotnela, som v 8. mesiaci, su uz teraz preplnene kolostrom - takze funguju ako maju. A urcite je dobre dat si ich spravit pred detmi - po kojeni neostanu ,,dve ovisnute handricky” a takisto niekolko tyzdnov rekonvalescencie pri detoch nehrozi. O financiach ani nehovorim.

kristella
22. okt 2023

Ja sa vždy na všetky nezdravotné estetické procedúry dívam z pohľadu zdravotného rizika, ktoré potenciálne môžu človeku priniesť. Kľudne prebehni tento článok: https://www.plasticsurgery.org/patient-safety/b...
Síce to nie je extrémne časté ale už som sa s tým behom svojej praxe bohužiaľ stretla. Možno sa takéto riziko zdá niekomu zanedbateľné ale pri dnešnej “onkologickej epidémii” u čoraz mladších ročníkov by som nepodstupovala nič, čo nie je absolútne nevyhnutné a má potenciál čo len o chlp toto riziko zvýšiť.

gabishek
30. okt 2023

@kristella Zas dakto mudry. Jasne, nic netreba so sebou robit, jest iba bio - aj tak pokapeme raz vsetci 😠
A ked raz skoncim pod zemou, aspon do nej pojdem na urovni a vsetci si ma tak budu aj pamatat.

gabishek
30. okt 2023

Treba si ich dat, ja som spokojna, to sebavedomie sa neda nahradit nicim 🥰 dala som pred detmi - otehotnela som 3 tyzdne po operacii 😂 ale nikdy to neolutujem, spravene prsia VZDY vyzeraju krajsie, nech si hovori kto chce, co chce 😄 tak sup sup pod noz vsetky, ktore o tom uvazujete, drzim palce.
A tie BIO a prirodne zenske nepocuvajte, zijeme len raz, tak si spravme radost 😉

gabishek
30. okt 2023

@gabishek inac najviac milujem nazory tych, co ich spravene nemaju. Zrejme hejtuju len pre to, ze na to nemaju love… Takze cista frustracia