Skúsenosti s vnútroočnými šošovkami

alenka2101
28. feb 2020

Vnutroocne sosovky...skusenosti?

jursim
6. jún 2020

@alenka2101 ahoj ha som podstupila pred tyzdnom a este to nie je ono.....obavam sa ze to tak ostane na kontrole povedali ze sa to este zmeni do 3 mesiacov ....keby vedela ze to takto bude nejdem do toho a radsej budem nosit okuliare ...

alenka2101
autor
6. jún 2020

Ahoj,mozem vediet kde si bola na op.a ake sosovky si si davala?a nevidis dobre do dialky alebo citat ?

marlent
6. jún 2020

@jursim preco nieee??? 😕

jursim
7. jún 2020

@alenka2101 ahoj ja som mala v plane odstranit dioptrie na dialku cize som bola kratkozraka. Mala som -2,75 a -2,5 aftignatizmus -0,5 na obe oci do blizka som videla.....Vybrala som si podla recenzii aj na facebooku aj na instagrame Iclinic v BB....je tam aj pred BB bilboard...Ked som bola na konzultacii tak mudr.Cervenova isla na mna strasne naliehavo hned na pristroje a ze je akurat akcia ...a tak nemam cakat ze si to premyslim....a ze pan dr.teraz operuje aj v BB...inak len v Ba....no tak som sa dala zlakat a o tyzden som isla .....euforia zo mna opadla na druhy den po ...ked som zistila ze si nevidim na mihalnice a tiez dcerke na plet je v puberte a ma trosku akne tak som jej cistila aj tie c.bodky povytlacala.....Efekt do dialky super vidim ale na PC v robote katastrofa hladam primeranu vzdialenost a pismena mi utekaju aj pri pisani a citani a boli ma pritom hlava.....v sere este horsie viditelnost klesa.....to je umela sosovka ako vo fotaku mi syn povedal....a kazdy mozok je iny moj mozno potrebuje cas ....je len tyzden od operacie...tak uvidim...mam 47 rokov a laser je vraj do 45 r.....no lenze moje vysledky z pristrojov tomu nenasvedcovali.....zase na lasery by mi odstranili minusy ale za 2,3 roky by som musela mat plusy...mi povedala ta doktorka ...este som niekde citala ze po reze je na rohovke jazva ktora moze sposobovat este to divne videnie...lebo nie je pekna gulata ale hrbolata cize mm jazvy moze byt aj jedna dioptira ...na jednom aj na druhom oku ci je dnu alebo von a mozno to mi sposobuje to citanie ...po operacnej kontrole sa ani so mnou nebavila o tychto veciach lebo som bola po 5 dnoch....takze idem o tri mesiace na kontrolu....a este moja mamina ma okuliare na blizko a povedala mi ze to ako vidim ja ona pouziva tie okuliare a ma +1,5 takze nevylucujem aj ja okuliare na to citanie.....zostatkova dioptria po Zfemto prelex....

alenka2101
autor
7. jún 2020

@jursim a ked ti na kontrole davali citat z tej tabule,videla si vsetko?

jursim
7. jún 2020

@alenka2101 videla 1 stranu, 2 stranu 3 som nevidela ani jedni pismeno identifikovat

alenka2101
autor
7. jún 2020

@jursim na telefon a telku vidis v pohode?...uvidis ze sa to casom upravi,ze vraj mozok to musi vsetko spracovat..urcite este ides na dalsiu kontrolu

jursim
7. jún 2020

@alenka2101 vidim ale po dlhsom pozerani boli hlava....pri jasnom svetle...ok ale v sere je to take slabe akoby tienovane ...ved dufam ze to prejde

andreah70
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mino18
26. sep 2020

Ahojte,v juni som podstupil implantaciu vnutroocnych sosoviek na iclinik v Bratislave a vsetko je v poriadku az na odlesky ked je silne svetlo a halo efekty okolo svetiel.V noci ked soferujem to nie je moc prijemne ale da sa.Na klinike mi povedali,ze vraj bi to malo casom zmiznut a moj mozog to prestane vnimat no ja tomu moc neverim je to uz tri mesiace po operacii a stale to trva.Povedali,ze to moze trvat pol roka a aj rok,chcel bi som sa spytat ci niekto z vas s tim ma skusenosti,dakujem..

alenka2101
autor
26. sep 2020

@mino18 mala pravdepodobnost,ze to vymizne..99% ludom po opke to zostane

mino18
26. sep 2020

no super to si ma moc nepotesila,ale dik..

mino18
26. sep 2020

ty mas s tou operaciou nejake skusenosti?

mino18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz