Slabé krvácanie po menštruácii. Čo mi môže byť?

munu
19. feb 2010

poradte mi prosim, co by to mohlo byt.. nechapem to.. 13.2. mi skoncil menzes a dneska som objavila zase trosku krvi.. ale len fakt taka troska... co by to mohlo byt? s muzom sa o babo nesnazime este, takze pri sexe nejde nic dovnutra, aspon o tom neviem,zeby cosi uniklo, ale zase na druhej strane sa nijako nechranime inak (neberiem antikoncepciu ani kondomy niesu).. nic ma neboli, absolutne nic.. napadlo ma par dovodov.. zapal (ale nic ma neboli, co teda nedava zmysel nejako), zahniezdenie vajicka (sice niesme chraneni, ale muz dava pozor, aby dovnutra nic neslo), cysta - a tu neviem priznaky... teda mi z toho vychadza, ze je mozne, ze mam niekde cystu? Alebo nieco na krcku? neviem, ako rozmyslam, tak rozmyslam, neviem na nic prist rozumne..

ospravedlnujem sa, ak tu uz takato tema je, ale nic konkretne s mojim problemom som akosi nenasla 😒 ak tu taka je, tak mi hodte link.. diky

casha
6. júl 2012

AHOJTE,MAM PODOBNY PROBLEM AKO MUNU.....MENSTRUACIA MI SKONCILA A PO 4 ROCH DNI SOM ZACALA SPINIT,AJ S TROCHA KRVOV ..MENSTRUACI SOM MALA NORMALNU ,AKO OBVYKLE.BOLI MA I V PODBRUSKU.NEVIEM CO TO MOZE BYT? 😒

munu
autor
7. júl 2012

@casha ahoj 🙂 ja len pre tvoj pokoj odpoviem, ze aby si sa nebala, neviem doteraz co to bolo cele u mna vtedy, ked som zakladala temu, lebo sa uz nepamatam, ale tehulovanie to nebolo, otehotnela som az priblizne rok po tom 🙂 len, ze to si telo robilo nejake poriadky s hormonmi alebo to bolo to ovulacne krvacanie, o ktorom sme sa tu bavili, ak si precitas🙂 takze sa nicoho neboj.. ak by si mala nejake silnejsie bolesti, tak zajdi k lekarovi, lebo to by mohol byt nejaky zapal aj, ze si dajme tomu silno prechladla.. drzim palce, nech to dopadne len dobre podla tvojich predstav 🙂

aliza
7. júl 2012

@casha ovulacia 😉

precudziedeti
4. okt 2013

@munu dobry den, smiem sa opýtať ako sa dá cítiť zväčšená maternica ?

munu
autor
8. nov 2013

@precudziedeti zvacsenu maternicu som citila zvnutra akoby som bola nafuknuta, plnsia, az pobolievalo.. a potom neskor som si aj nahmatala taku vydutinku 🙂 prepac, ze takto neskor, ale ja som na konikovi uz dlhsie nebola teraz..

precudziedeti
10. nov 2013

@munu Dakujem za info

martina1506
1. jan 2015

Ahojte baby mam problém taký, že mala som menštruáciu normálne a skončila mi 25.12. a od 27.12. mám stále slabučké krvácanie, chodím častejšie na wc, s manželom sme mávame nechránený styk ale dáva si pozor, ešte nikdy sa mi to nestalo a neviem čo mám robiť , čo to môže byť, poradte mi prosím....

buburuza
7. jan 2015

Ahojte baby mam ten isty problem co ma @martina1506 😒 vie mi niekto poradit? :(

ajulka17
7. máj 2017

Ahojte Baby potrebovala by som poradiť: 29.4 som dostala mz. ktorý som mala len 3dni a skončili 2 dní som potom ešte začala špiniť hnedú akoby hnedú krv 😔 z priateľou sme mali nechránený pohlavný styk.
Posledný týždeň mám strašnú migrénu až taku že nemôžem spávať a keď už končne zaspím tak sa v noci budím a to sa mi ešte nestalo
Neprežívam žiaden stres
Už 4 deň mám slabšie pichanie v podbrušku v Utorok sa chystám ku gynekológovy tak dúfam že my poviem len dobre správy

sonka_miro
23. dec 2017

ahojte babenky, konecne sa mi upravil cyklus takmer po 2 rokoch.4 cyklus uz bol ok nacas ale teraz som zacala na 15den z nicoho nic krvacat ale len tak jendorazovo a potom nic a den klud vcera zase a dnes tiez. Stalo sa vam to? co to moze byt? na gynku idem v januari

marya9155
23. máj 2020

Dobry večer ,poprosim o radu ..mne meskala mz 10dni...v 8den meskania som si urobila testy kde ta druha ciarka bola slabunka ...aj na12den som si robila z ranneho moču a tez mi tak test vysiel.po par hodinach som dostala mz alebo bol cudny prve dni svetla krv a na 3den uz hnedý vytok a aj 4,5den...4potom čiže dnes som si nasla krv na papieri ale len taku slabu...bolesti mam od začiatku v podbrušku a aj v krizoch...poradte mi co to moze byt k dr idem az v utorok😐