Spadla som v obchode

17. nov 2022

Včera som bola v obchode nakúpiť, možno 45 minút pred zatvorením. Mňa tam vytrelo medzi regálmi na mokrej podlahe ako takú krumpľu. Ženy to je normálne že sa takto skoro pred zatvorením umýva podlaha? 😂 Ja viem že pani predavačky chcú ísť domov tiež, ale toto sa mi ešte nestalo. Do toho obchodu už nepôjdem, hanba na 100 rokov. Ešte že som im regále nezvalila.
Stalo sa vám už niečo takéto? 😃😃 Pani predavačky ma ľutovali ale ja som sa na sebe nemohla prestať smiať.

martinkatinka
17. nov 2022

My upratujeme tiez pred zatvorenim, lebo nemame dlhsiu pracovnu dobu ako je otvorene.

sona96
17. nov 2022

Žiadna hanba to nie je. Ja som sa v stredu rozcapila na vytretej dlážke rovno pred sefkinou kanceláriou a to tam bola aj oblastná riaditeľka. Stane sa...

syslik81
17. nov 2022

mali podlahu oznacenu ze jemokra? je normalne zacat pratat ale podlahu si mali nechat na koniec ..ak by sa to daco stalo mozes zazalovat obchod a mohli by mat problemy ... hanba nehanba chyba to bola u nich nie u teba

petulda333
17. nov 2022

Ano,bezne sme zmyvali skor. No tak 15min pred zatvorenim. Kedze minuty navyse by nam nik nezaplatil.

luccija
17. nov 2022

By si sa dosmiala, keby si si hlavu rozbila ci nohu zlomila🙂je to nebezpecne bud rada, ze sa Ti nic nestalo.

noami12
17. nov 2022

Mne sa stalo to normálne asi okolo 16 hodiny v Lidli ale mali medzi regálom a pokladnou rozbitu fľašu a žiadne oznacenie ani sa to nechystal nikto upratať a to som bola ešte tehotná, pekne som sa tam v tom alkohole a skle vyvalala este aj som si udrela hlavu o koš čo stala pani s košom za mnou až potom sa uračili to ísť upratať

miskakyska
17. nov 2022

☝️☝️☝️zo srandy tieto somariny nevyrábajú..sa im tam niekto prizabije a malér na svete

oli18
17. nov 2022

Ja som spadla v Kauflande na odd zeleniny na bolulke hrozna. Bola som spisat zaznam keby nahodou mi opuchla ruka, ci koleno. Nastastie som nemala ziadne nasledky.

martinkatinka
17. nov 2022

@miskakyska ano, toto sa bezne dava 👍

lesana25
17. nov 2022

U nás v jednom nemenovanom obchode umývajú už 1,5 hod pred záverečnou. Hodinu pred záverečnou ti už ani salámu nenakrajaju, lebo majú umytý stroj.

amelie2017
17. nov 2022

@syslik81 svokra takto spadla a zlomila si ruku. Len teda neumyvali, ale mali dieru v streche a prsalo. Veru zazalovala obchod, vlieklo sa to roky a nakoniec prehrala, vraj mala nevhodnu obuv 🤷‍♀️ takze este ona cvakala slusne prachy za sudne trovy. Takze na nakup asi treba chodit v protismykovych topankach

janai1
17. nov 2022

@amelie2017 😂 ako sorry ale podľa nich je aká obuv vhodná?

roberta27
17. nov 2022

My sme boli v lete na dovolenke a pocas ranajok som si isla vziat pribor. Nevsimla som si, ze pani co zbierala riad kvapkala voda, nevsimla si ani ona. Tak som v strede jedalni pristala na zadku. Ludia z okolitych stolov hned vstali a isli mi pomic. A vravia mi, ze pred chvilou sa tu tiez jeden pan smykol, skoro spadol. A hadajte kto bol ten pan... Moj muz 🤣

petulda333
17. nov 2022

@amelie2017 preboha 🙈🙈 chore

autor
17. nov 2022

Ďakujem za reakcie 😊 no ako mne sa našťastie nič nestalo. Chvála bohu, neviem ako by som to sama doma s dieťaťom zvládla. Podlahu nemali označenú že je mokrá. Ale teda potom čo som videla bola mokrá poriadne. Ja tam sem tam prídem pred záverečnou ale toto sa mi nikdy nestalo. Ale ani tomu nerozumiem… načo umyvaju dlážku keď im do obchodu príde ešte xy ľudí a zaslapaju to. Predsa je to cca. 45 pred zatvorenim tak ľudia tam môžu ísť. Nepoviem 10-15 minút pred okej. Ale viem že tam sa vkuse spaciruju ľudia takže podľa mňa zbytočne.

mandzula
17. nov 2022

V Lidli napriklad hocikedy v priebehu dna umyvaju tym vozikom, takze to asi bezne je a tie upozornenia som tam nikdy nevidela.
Ale prijemne to teda isto nebolo, esteze si sa nedokalicila.🙂

whatever1
17. nov 2022

Nemala si sa preco hanbit ani citit trapne. Nepadla si preto ze si nemotorna ale preto lebo si sa smykla na neoznacenej mokrej podlahe. Predavackam v tej chvíli urcite nebolo vsetko jedno, pretoze vedeli ze to bola ich chyba a mohli z toho mat dost velky pruser. Nastastie sa ti nic nestalo.

miriam11
17. nov 2022

Hlavne, že si si neublížila

plnenapaprika
17. nov 2022

@amelie2017 preboha 😮
To v akom obchode??

amelie2017
17. nov 2022

@plnenapaprika svokra je Spanielka

cacianka
18. nov 2022

Podľa toho ako by som sa zridala, by som sa smiala aj ja, ale potom narobila poriadky.
Čo majú čo umývať, nechať takto na mokro priestor kde sa pohybujú ľudia, stari či chorí ,deti, veď je to veľmi nebezpečné.
Sťažnosti by išli všade!
Mňa netankuje akú má personál pracovnú dobu, a akú majú prevádzkovou dobu, majú si to zariadiť tak, aby takéto poriadky vykonávali keď tam nemajú zákazníkov. Dosť čo musíme trpieť palety a vozíky tovaru ako zavadzaju , prázdne obaly,.
firma zdiera zamestnancov, tí sa ponáhľajú domov lebo nemajú zaplatené ani minútu navyše, a keby si zákazník rozbil hubu o regál, vozík, o paletu, tak ešte bude na vine že oni majú bordel

amiaja
18. nov 2022

@amelie2017 to je sila.. v amerike vyhras aj ked das macku uvarit do mikrovlnky lebo to nebolo napisane na mikrovlnke ze sa to nesmie.. a tu sa dochrames lebo obchod ma deravu strechu a este musis zaplatit ty🤦‍♀️

petulda333
18. nov 2022

@amiaja v spanielsku sa to stalo,nie u nas 😉

unicornlady
18. nov 2022

Neviem o aký obchod tu išlo, ale napr. čo ja si všímam, tak napr. Takko a myslím aj Gate, často (aspoň ja som to tak viackrát videla, keď som šla o 9-tej, keď otvárali), umývali ráno podlahu. Ale mali tam tú ceduľku žltú, že umytá dlážka.

deti95060810
18. nov 2022

u nás v Jednote žienky umývajú systémom čo je mokré - to je čisté. tak po vojensky. Šmyknúť sa nie je problém....
v kaufl. tiež umývajú ale to nie je tak mokrá podlaha ....