Thyrozol na štítnu žľazu - vedľajšie účinky

neferneferuaton
3. jan 2024

Ahojte, brali ste niekto na stitnu žľazu Thyrozol? Mali ste vedlajsie účinky? Presli po case alebo ste zmenili lieky? Užívam este len 3 tyzden. Strašne mi byva teplo a potim sa. Ďakujem za odpoveď

zuzka565
3. jan 2024

@neferneferuaton užívala som ho asi osem rokov s prestávkami. Nemala som nikdy nežiaduce účinky.

riskoh
3. jan 2024

Uzivam cca9rokov, bez vedlajsich ucinkov

katika2904
3. jan 2024

@neferneferuaton Thyrozol sa užíva pri hyperfunkcii štítnej žľazy, aspoň ja som ho kvôli tomu užívala asi 2 roky a neskutočné teplo mi bolo, ale nie z lieku, ale z tej zvýšenej funkcie ŠZ

neferneferuaton
autor
3. jan 2024

@katika2904 tak to mam asi aj ja. A tiež nehorazne teplo mi je. A to si tak mala cele 2 roky?
Ja ich beriem 1-0-1/2. Po 3 mesiacoch mam prist na kontrolu

katika2904
3. jan 2024

@neferneferuaton Ja som užívala na začiatku omnoho vyššiu dennú dávku, až 6 tabliet, mala som veľmi zlé hodnoty, chodila som 1. rok každý mesiac na kontrolu, potom každé 3m a teraz chodím už každého 1/2 roka, postupne mi Dr. lieky znižovala a momentálne som bez liekov /klop, klop, klop/. Keď mi zabrali lieky, tak mi to teplo ustúpilo a prestala som sa aj triasť, pretože môj ďalší príznak zvýšenej funkcie šz bolo trasenie celého tela v prípade čo i len najmenšieho stresu

neferneferuaton
autor
3. jan 2024

@katika2904 ďakujem za odpoveď. Drzim palce aby si ostala bez liekov. Dúfam, ze sa ich aj ja zbavim