Ukončenie PN po negatívnom teste

amarylka1367
17. okt 2021

Bola som naposledy v pondelok 11.10. v kontakte s pozitivnou kolegynou v praci. V utorok kolegyna zistila ze je pozitivna. Od stredy som na PN a v sobotu som bola na PCR teste- vysledok negativna. Mozem uz zajtra v pondelok 18.10.ist do prace s tym ze by mi lekar ukoncil PN v nedelu? Alebo musim ostat v pondelok este doma?

hipuska
17. okt 2021

Ja si myslím že v pondelok môžeš ísť do práce nakoľko to je 7 deň.

amarylka1367
autor
17. okt 2021

@hipuska dakujem, nebolo mi jasne ci uz pondelok mozem ratat za prvy den.

hipuska
17. okt 2021

@amarylka1367 spýtaj sa ale dr. Čo ti povie. Ja keď som riešila svoje, dostala som iné info od urvz a od dr iné info (ohľadom dĺžky)

nika82
17. okt 2021

@amarylka1367 zajtra zavolat dr ze nech ti ukonci pn k 18.10. s nastupom do parce 19.10.

amarylka1367
autor
17. okt 2021

@hipuska vo stvrtok som sa predbezne informovala u sestricky ze ak by som bola negativna ci mozem v pondelok nastupit uz do prace. Povedala ze ano, len jej mam rano zavolat. Len mi nebolo jasnych tych 7 dni. Ale asi to zalezi od doktora. Nemam ziadne priznaky.

nikaeli
17. okt 2021

@amarylka1367 ja som bola v rovnakej situacii pred tyzdnom, posledny kontakt v pondelok, testovana v sobotu, takze som dalsi pondelok kontaktovala dr a v utorok som mohla ist do prace..

amarylka1367
autor
17. okt 2021

@nikaeli @hipuska @nika82 dakujem dievcata za pomoc.

nikaeli
17. okt 2021

@amarylka1367 veľa zdravíčka 💗

siska53
1. nov 2021

@amarylka1367 my sme pred niekolkymi mesiacmi boli v styku s pozitivnym tak, ze v stredu sme s nim boli, on nemal rusko, cez 15 minut sme s nim boli, my sme tusim.rusko mali..ale bolo to v aute, maly priestor. V piatok bol poztivny, v nedelu aj naozaj sa cboroba prejavila. My sme sa to dozvedeli asi 10 dni od kontaktu, ze co sa nehlasi ( kupovali sme auto od nich) a tak sme sa to dozvedeli.. a nic.. my nic, na testy sme uz ani nesli, bola to prilis dlha doba uz a on mam nedal.sam.vediet, keby nevolame, ani nevieme..
Takze nemusis hned chytit daco...ani kovid nie..