Vnútorný strach

26. júl 2022

Ahojte každý deň mávam sťažené dýchanie keď si ľahnem tak sa mi zle dýcha a pichá má na hrudi moje výsledky z kardia boli vždy v poriadku tak isto štítna len vždy na mňa doľahne strach že čo ak idem dostať infarkt trpím úzkosťami a v noci nespím pretože myslím na to čo ak sa mi niečo počas spánku stane nedokážem mať taký vnútorný pokoj v rodine zomreli už dvaja na infarkt u nás v rodine má každý vysoký tlak a problém so srdcom preto sa bojím chcem zaspávať s tým poxituze sa dobre vyspím a nie s pocitom že ráno nevstanem tie pocity si hrozne a ubíjajú ma mám diagnostikovanu skoliozu a preto mám problémy s krcnou chrbticou a presne preto má vždy tlačí na hrudníku alebo má z ničoho nič pichne na ľavej strane ja si uvedomujem že moje problémy sú spôsobené z chrbtice ale neviem sa zbaviť strachu z infarktu

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e3v3a3
26. júl 2022

Stať sa ti niečo môže aj keď nespíš, len v noci má človek viac času venovať sa týmto myslienkam

macikovaiveta
26. júl 2022

Čítaj si pred spaním dobrú knihu

autor
26. júl 2022

@martina1985ba ku psuchologičke chodím ale niekedy sa tu nájde zopár ľudí ktorí majú rovnaké problémy

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
3009
26. júl 2022

Choď psychiatričke a predpíše ti AD Trittico na spanie.

janisa31
26. júl 2022

tak keď ti psychologička nepomáha toto zvládať, tak potom asi bude potrebné aj psychiatričku navštíviť, nie je to hanba, potrebuješ si aj oddýchnuť, dobre sa vyspať, takýto vnútorný strach a stres dokáže kadečo privodiť a nestojí to za to

autor
26. júl 2022

@janisa31 uvažujem aj nad psychiatrickou ale zas nechcem byť nadopovaná antidepresívami viem že to nie je hanba ale neviem aké sú vedľajšie účinky týchto liekov či nebudem ešte viac smutná a Mať nejaké myšlienky