Vypadla mi vložka zo zuba a cítim silnú bolesť

sisa0310
15. mar 2013

Ahojte, rano mi vypadla vlozka zo zuba ☹ , na to asi hodinu zacala silna bolest (mam pocit akoby mi tam az bubnovalo) 😨 ... zubar PN a ja mam dnes vypadnut po niekolkych mesiacoch von s babami (po dlhom presviedcani som sa konecne odhodlala a prislo toto)... nechcem uzit ziadny liek pre istotu, ak by padol nejaky pohar aj dva vinka 😝 ... prosim vas pekne o radu, aspon docasne aby to prestalo boliet... v pondelok valim zub osetrit.... DAKUJEEEEM

tajik
15. mar 2013

@sisa0310 skus uvarit klinceky,az kym voda stmavne a vyplachuj si usta teplym vyluhom.malo by ti to strpnut a ustupit.viac krat denne

kaja73
15. mar 2013

@sisa0310 pohotovost u vas nemate? Ak sluzi dakto schopny,tak to je najlepsie riesenie.

sympa1
15. mar 2013

@sisa0310 prvá pomoc ibalgin a na zubnu pohotovost

kamka277
15. mar 2013

@sisa0310 ahoj, určite utekaj na pohotovosť, mala som ten istý problém a bolesť ti neusúpi len taká sama od seba, jedine že sa nadopuješ liekmi proti bolesti. Ale aby si aj mohla v noci spať, určite neváhaj a do večera to iste stihneš, inak budeš mať pokazený večer 😉

beatrice28
15. mar 2013

No nerada to hovorím, ale v podobnej situácii som už bola a nemyslím si, že do pondelka vydržíš ☹ a bez liekov už určite nie. Ale skús si dať jednu tabletku na bolesť, veď predpokladám, že s kamoškami ideš von až večer a dovtedy tabletka vyprchá, snáď aj bolesť a ty si môžeš dať aj to víno.

sakura77
15. mar 2013

@sisa0310 fuu.no ja som toto zazila... jedna nepomoze asi..teda ale bodaj by..ja som sa rano nasla v posteli oblozena obalmi z brufenov😀 teda ani nechcem vediet kolko ich padlo za obeť ale rano som maširovala na pohotovost...

ekinkala
15. mar 2013

@sisa0310 strc si klincek do zubu kde ti to vypadlo ja som si to vytrpela zo zubami dost a neboj jeden paralen ti neuskodi bola som posledne 2 piatky takto vonku ze som si dala paralen 2 hod pred tym a popila som co to ale pohoda

sisa0310
autor
15. mar 2013

@tajik idem na to, pekne dakujem ;)

@ekinkala neobide sa to asi bez tabletky, ide mi to az do ucha... este som sa docitala aj nieco take, ze si mam strcit cesnak do ucha (na tu stranu kde boli zub) a ze to bolest vytiahne... skusim aj to, ale ak pojdem taka vonava cesnakova vecer medzi ludi, tak to bude paradicka :D

janinah
15. mar 2013

@sisa0310 ten cesnak je somarina

oros
15. mar 2013

@sisa0310 kedze citis pulzovanie v zube a ide ti to az do ucha, to mas uz podrazdene nervy, takze do pondelka asi uz nevydrzis. sup na pohotovost, nech ti aspon tie nervy vytiahnu, drzim palce!

aliza
15. mar 2013

@sisa0310 no ja si tiez myslim, ze to uz mas podrazdeny nerv a do pondelka zrejem nevydrzis. Treba ist s tym hned, ak nechces prist o zub uplne.

93_85
11. jan 2014

vypadla mi vložka zo zubu necítim žiadnu bolesť... ale prosím poradte mi čo mam robiť aby som nechytila otravu krvi alebo také niečo...

ďakujem

laurula
17. máj 2015

Ahojte ... Pred par dnani mi vypadla vlozka zo zuba a odlomila sa mi aj lava stena zuba a strasne to boli . lieky nezaberaju .. Pomoooc co mam robit ? ☹