Za aký čas vám zabrali antidepresíva?

26. feb 2023

Ahojte.
Za aky cas vam zabrali AD?Ja uz beriem skoro 3 tyzdne a citim sa horsie,ako som sa citila.Nez som ich zacala brat,mala som “len” uzkosti,strach,obavu z buducnosti,teraz mam aj depresie.
Je to normalne,ze ich beriem uz taku dobu a stav nie je lepsi,ale naopak?

deti95060810
26. feb 2023

to znamená že začínajú účinkovať...ešte vydrž zo 2 týždne a bude to čoraz lepšie...

tenerifka
26. feb 2023

ja som AD nikdy nebrala, ale co viem z okolia, trva to cca mesiac, kedy sa stav zacne zlepsovat, to prvotne zhorsenie na zaciatku je uplne u vsetkych, preto sa popri nich na kratky cas davaju aj nejake ukludñovaky. Uz len vydrzat a bude to coraz lepsie

tenerifka
26. feb 2023

ale je zvlastne, ze ta o tomto psychiater dopredu neinformoval, aby si sa nezlakla, ze to tak skratka je, nez zaberu

terezia323
26. feb 2023

Nedal ti k ním niečo? Zvyknú sa zo začiatku dávať iné lieky a tie sa po mesiaci vysadia

lucia851
26. feb 2023

Beriem tiež ad .Účinkovať začínajú tak po mesiaci aj dlhšie u niekoho.Na to prekrytie zlých stavov sa zvyknú dávať dočasne aj benzodiazepiny tie sa potom vysadia

autor
26. feb 2023

Lenze ja kojim,preto mam len AD.Mam poporodnu depresiu a uzkosti.

danielockazihlavka
26. feb 2023

Ak kojíte, skúste namiesto AD produkt AVA od zinzino,je čisto prírodný produkt. Veľa šťastia a opatrujte sa, veľa spite.

autor
26. feb 2023

@danielockazihlavka mozete mi poslat foto,alebo link?

terezia323
26. feb 2023

A neodporučil ti psychiater prestať kojiť? Mne sa strašne psychicky uľavilo, keď som prestala kojiť

autor
26. feb 2023

@terezia323 ja praveze nechcem prestat.Si to neviem ani predstavit.Dieta mam priam zavisle na prsniku.Dr mi predpisala sertralin a na ten sa kojit moze

terezia323
26. feb 2023

Lebo tú poporodnu depresiu do veľkej miere spúšťa laktácia

lucinda010
19. mar 2024

@tenerifka no ja užívam zopár dní Seroxat a mám všetky nežiaduce účinky ba ešte horšie a mne moja psychiatrička povedala že to mám vysadiť , viem z okolia že niekedy sa ten stav môže aj zhoršiť ale časom sa to dá do normálu, poraďte mi nechcem prestúpiť zas na iné, chcem vydržať 😬🙃

danielockazihlavka
19. mar 2024

poslala som a volá sa to VIVA