Čo kúpiť ako poďakovanie pre 1,5 a 4 ročné deti?

zabina27
16. feb 2015

Baby poradte mi, moja kolegyna mi po jej vnucikovi pozicala vela veci na oblecenie pre maleho, vela som tym usetrila, ze som nemusela tolko kupovat. Chcela by som tomu malemu nieco kupit, aj jeho sestricke. S ich maminou sa nepoznam, len viem, ze financne su na tom ok, cize deticky urcite maju vsetko, co potrebuju a asi aj to, co nepotrebuju 🙂 Ale nieco ako podakovanie by som chcela, zase asi nie typicku hracku, neviem, s cim sa hravaju a co uz maju. Chlapcek ma cca 1,5 roka a dievcatko 4. Naposledy som takym slecnam malym kupovala omalovanky, lebo ich mamina povedala, ze to ich teraz strasne bavi. Nemate nejaky napad, co by sa takymto detickam pacilo? Co by vyuzili? Samozrejme som sa pytala tej ich babky, ale ta povedala, ze si nemam robit starosti (ale to povie kazdy 🙂 ) mozno tiez nejake omalovanky, take slecny rady kreslia vseobecne? 🙂
dakujem za nejake tipy 🙂

sissy27
16. feb 2015

@zabina27 omaľovánky, bublifuky, kriedy na chodník (aj keď to skôr na leto), nejaké kocky, plastelína, obrázkovú knižku... 🙂

loliki
16. feb 2015

@zabina27 chlapcovi auticko, dievcatku knizku - obrazkovu, zvukovu, pripadne nejaku sladkost

zabina27
autor
16. feb 2015

@sissy27 jej, ten bublifuk je super 😀

sissy27
16. feb 2015

@zabina27 pre decká fakt strašne vďačná vec, nestojí veľa a dostaneš aj v rôznych zaujímavých obaloch 🙂 a minule sme v dráčiku natrafili na kaleidoskop, neviem či to poznáš, tiež taká hračka môjho detstva, dosť obľúbená 😀

kitty88
16. feb 2015

Knizku, puzzle, dievcatku mozes napr. aj sponky ci celenky alebo nejake koralky, naramok...

loliki
16. feb 2015

@zabina27 Bublifuky super... az na to, ze niektore bublifuky dokazu zaspinit oblecenie.

janinah
16. feb 2015

neriešila by som to..tie veci ako píšeš sú požičané,teda kedysi ich vrátiš,tak potom k tomu balíku pri vrátení by som priložila dezert pre ich mamu....alebo rozprávkovu knihu pre deti......mne by bolo trápne prijímať nejaké bublifuky od cudzej ženy....

tatis
16. feb 2015

ja by som asi tiez prilozila mame bonbonieru a deckam kinderka...

kvojtanikova
17. feb 2015

@zabina27 ja si tiez myslim ze najlepsie by bolo poslat mame tych deti bonbonieru, ved koniec koncov ona ti pozicala saty, nie tie deti, oni tomu aj tak este nerozumeju. Ale ak by si radsej pre deti, tak mne sa paci ten napad s omalovankami pre dievcatko (a k tomu nejake slusne farbicky, trebars tie hrube ergonomicke co sa takym malym detom dobre drzia v ruckach) a pre chlapceka mozno nejaku zvukovu knizocku malu.

ichbinich
17. feb 2015

Ja som za pozicane veci dostala, teda moje deti: 😉
Knizku o poziarnikoch pre syna a jedalensku supravu (tanier, misku) pre dceru.
Vobec som to neocakavala, proste veci poziciam rada, nech sa z nich tesi este niekto iny... Ale od jednej mamy sme dostali takuto "oplatku" 😉
Iank sa mi paci napad s bonbonierou a kinderkami 😉
Aj bublifuk a kriedy sa isto zidu... Raz ta jar prist musi 😉 😀

zabina27
autor
18. feb 2015

dakujem za tipy, naozaj zaujimave veci 🙂 urcite nieco vyberiem, kinderko neviem, ci taky maly chlapec uz papa, ma 16 mesiacov, to sa mi zda malo na cokoladu a drobnu hracku. mamine isto nejaku bonbonieru, kavu, to sa uz lahsie vymysli 😀