Drevené Tesco vlačiky. Ktoré vlaky na baterku tam idú?

evina313
5. nov 2010

Kupili sme malemu stavebnicu - drevene tesco vlaciky. Chcem sa spytat tych, ktori su uz pokročilejší 🙂 , ktore vlaciky na baterku tam pasuju, teda na tie kolajnice. Kedze v tescu predavaju iba vlaciky bez baterii, dalsie rušne musime kupit niekde inde. Len sa bojim, aby sme kupili dobre

evina313
autor
7. nov 2010

haloooo, nikto nema tieto vlaciky? 😕

trixi
7. nov 2010

@evina313 v Tescu predavaju aj vlaciky na baterky, este ich maju, aspon u nas v Tescu v PN, maju rusen modry, zlty a cerveny a este taky moderny s dialkovym ovladanim, ktory svieti, huka, vydava zvuky. Inak pasuju na drevene kolajnice Tesco vsetky vlaciky na ostatne drevene kolajnice, napr. Brio, Thomas and Friends, Eichhorn a pod.

evina313
autor
7. nov 2010

ano? u nas tusim nemaju, v BA. teda pozerala som a myslela som si, ze maju ba mechanicke.
takze pasuju aj z inych firiem, to som chcela vediet. dakujem za odpoved

ikke
7. nov 2010

zober do kabelky jednu kolajnicu a ked niekde uvidis predavat pekny dreveny vlacik, jednoducho vyskusas 😉
kedysi viem, ze jedna znacka na tesco kolajnice (aj napr. na ikea kolajnice) nepasovala, mam taky dojem ze prave eichhorn (alebo brio?), ale mozno je to uz medzicasom ine

trixi
8. nov 2010

@evina313 su oznacene Tesco, su v malej krabicke. Cena za jednu masinku na baterky je priazniva, ak si dobre pamatam, tak na prepocet na SKK to vychadzalo do 300,- SKK za jednu. Baterkovy vlacik od Brio stoji niekolkonasobne viac, ja som kupovala len vagonik a ten stal 2 x viac ako baterkova masinka od Tesco.

evina313
autor
8. nov 2010

dakujem za odpovede. Idem na to 😉

monkap
20. dec 2011

prosim vas, neviete ci sa da este niekde zohnat tento tesco vlacik na dialkove ovladanie? pokazil sa nam a novy nevieme uz dlhsie zohnat ... pripadne, nemate ho niekto na predaj?

ewana73
20. dec 2011

@monkap ano aj my ho mame ale nie na predaj..nam sa tiez uz pokazil a tak sme zhanali ,zial uz dlhsie ho nemaju... tak ale moj mm bol sikovny a nakoniec ho opravil 🙂

alka221
16. feb 2012

neviete kde by sme mohli kupit vlacik na ovladanie v priaznivej cene k drevenej vlackodrahe? ☹

krasana
13. nov 2012

@monkap neviem, ci ho este zhanate, ale ja som ho dnes kupila v tescu (len tusim v modrej farbe)

vivusika
13. nov 2012

my sme pre našich vláčikových maniakov opäť kúpili takýto, ten čo mali sa už nedal opraviť 😒 inak sú to vláčiky a príslušenstvo Maxim 😉

krasana
14. nov 2012

@krasana stal do 11eur

lupena
27. mar 2013

@evina313 ahoj prosím Ťa kúpila si nakoniec niekde ten vláčik? kde a za koľko. Ďakujem.

evina313
autor
27. mar 2013

@lupena ahoj, kupili sme napokon v tescu. ale cenu si už nepamatam, to už je dost stara diskusia 😉 ale kupili sme tam aj zavoru na baterky, ta je fajn, len skoda že baterky dlho nevydržia

lupena
27. mar 2013

@evina313 akú závoru?

evina313
autor
27. mar 2013

@lupena no drevenu, z Tesca 🙂nedava sice tie zavory dole - hore, ale blika a tusim aj zvuk vydava, nepamatam si, teraz nemame vlačikovske obdobie 😉

lupena
27. mar 2013

@evina313 jejda ja že závoru na tú baterku čo je vo vláčiku...:DD konec..:DDD

gilmorka
15. sep 2013

nemaju niekde v tescu este vlacik na baterky? donedavna mavali a teraz by nam ho trebalo a u nas uz nic nemaju :(

gilmorka
23. sep 2013

nikde?

mata128
30. sep 2014

Baby,otvaram temu.....maju niekde este taketo masinky na baterky????vdaka

anya23
30. dec 2014

tiez by ma zaujimalo 🙂) dostali sme kolajnice a potrebujeme vlacik na baterku

jajabajaja
25. jún 2015

@mata128
@anya23
vyborne vlaciky na baterky su vlaciky Brio. je ich vela druhov. su sice dost drahe,ale naozaj vela vydrzia. su plastove ale odolne. moj maly znici skoro vsetko, tieto zatial odolavaju. su velmi silne, utiahnu vela vagonov aj velkym kopcom. a maju aj jeden model, ktory ma nabijacku, takze netreba dokupovat baterky 🙂

duun
22. júl 2015

Brio su priserne drahe, ale zodpoveda kvalita. Ked mas hlbsie do vrecka, tak vyberies lacnejsie - my sme kolajnice kupovali cez Alza.sk od firmy BigJigs. Mávajú aj akcie. Nevidela som síce elektrické, ale tie elektricke su zábava na chvíľku, popozerá a dosť, nuda. Keď si skladá a posúva sám, tak mu hranie vydrží aj hodiny.

jajabajaja
22. júl 2015

@duun my mame kolajnice aj tesco aj bigjigs, brio len zopar, lebo su ozaj priserne drahe. bgjigs som kupila super balenie 24 ks za nejakych 14eur. hoci bigjigs vyzeraju krajsie ako tesco, mame s nimi najvacsi problem. tie cupliky maju niektore vyssie, niektote nizsie, takze sa nam na nich vlaky zasekavaju. manzel ich musel zbrusovat. tesco sice dosadaju lepsie,ale zase casom nam na nich povypadavali cupliky a v zakrutach alebo ked sa neulozia presne, su medzi nimi medzierky. brio sedia a drzia uzasne,ale cena je ozaj uz neprijatelna. este vlaciky a doplnky ako tak,ale za kolajnice co je vela, to je moc 🙂)
pravdou je, ze tie elekticke mam radsej ja ako syn. ma tendenciu ich posuvat a jeden tak uz znicil. ked si vlaky vybera, siaha zasadne po neelektrickych 🙂 zvacsa ale chce,aby som sa hrala s nim a tak dame jazdit zo dva elektricke a dalsie si posuva sam.

duun
24. júl 2015

@jajabajaja Nuz, kvalita zodpoveda vzdy cene. Bigjigs mi nevadia aj ze su take mierne polotovarove - mam aspon sancu ukazat synovi "muzske prace" a trochu si pomajstrovat. Planujem aj kupit nejake hranolky a porezat, zmajstrovat si stanicku sami - a len do nej dolu vlozit kolajnice.

Tesco sa aj nam sem-tam rozpadli - kupila som 1,5l kybel Duvilaxu za tusim 3e (ktory pouzivame aj ako lepidlo na papier - to iste, len s inym nazvom kupis za 1e v malej flasticke) - a tym zalepim aj kolajnicky. Znovu sa sam nauci starat sa o svoje hracky.

Ak nemas elektricke, tak medzierky medzi kolajnicami tak nevadia. Ono je to o tom, bud viac investovat, alebo hoc aj "z nudze cnost" obratit to "vsetko zle je na nieco dobre" a urobit z toho skusenost a poucenie, ze ak veci nefunguju ako chcem, tak musim aktivne nieco vymysliet, nie fnukat 🙂.

airinka99
6. okt 2015

Ahojte
Pisete tu ze vlacik brio sedi na tesco kolajnice...neviete mi prosim povedat ci aj kolajnice brio a maxim pasuju do koľajníc tesco?
Ďakujem

vikyhora
26. okt 2015

maxim urcite pasuje na tesco kolajnice

airinka9
27. okt 2015

Ďakujem 😄