Kde sa dá vyskúšať trojkolka Smooby Zooky Klasik?

hermiona368
17. feb 2015

ahojte baby, chcela som sa vas spytat ci neviete kde sa da osobne vyskusat tato 3kolka- Zapadne slovensko. A ako ste s nou boli spokojny, od akeho mesiaca ste ju pouzivali a vase celkove dojmy 🙂 ja by som chcela tou tycou ovladat aj predne kolesa, ale docitala som sa tu na fore, ze sa to neda. Nerozumiem preco vyrobca uvadza ze to ide :(

anketkarka
17. feb 2015

@hermiona368 vyrobca to myslel mozno tak, ako to robime...ze podvihnes trochu predne koleso a otocis bike tak, ze ide smerom, kade ho chces ovladat ty, ale len do vtedy, kym ho nepolozis zasa na vsetky kolesa, lebo potom je panom maly sofer a ty musis len silou sa snazit ho dotlacit k pozadovanemu smeru...je to dobra posilka, nie je to take jednoduche, ze tocis a v pohode ide tam kde chces...

hermiona368
autor
17. feb 2015

@anketkarka dakujem za odpoved 🙂 no ved toto, je to nedomyslene a od kolkeho mesiaca ste ju asi pouzivali ? maly ma 16 mesiacov a neviem aka mu bude, je drobnejsi. A inak ako st e snou spokojny, co sa koliesok tyka ?

anketkarka
17. feb 2015

nasa to dostala na 2. narodky, ale je taky drobec, tak mozno vyskou tak na jeden rok...kolieska v pohode na nase chodniky...my sme velmi spokojni so vsetkym...aj ked niekomu moze vadit, ze je tam tazky prevod, ked netlacis, tak je to dost tazke na samostatne slapanie, ale aspon posiluje nozicky...

hermiona368
autor
18. feb 2015

@anketkarka tak vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Zvazovala som aj puky S6 len sa neviem rozhodnut. Tato vyzera byt omnohe mensia, lebo ta puky je strasne obrovska- sice sa da potom rozobrat a zmenit uz len pre maleho ale tak neviem. Tam ma najviac odradza tie pedale, ktore su pri prednom kolese. No neviem. Mne sa tato smobynka paci, ale muz povedal ze je otrasna, tak neviem.

anketkarka
18. feb 2015

@hermiona368 nam ju ludia obdivovali...ja som tiez pre pedale ju chcela, lebo nedociahla na predne koleso a tu pekne a v pohode slapala od prveho dna...ja som vsak dufala, ze ju viac vyuzije aj na samostatne slapanie a to sa nam akosi nesplnilo...

hermiona368
autor
20. feb 2015

@anketkarka no ved toto, clovek dufa ze sa deturence na tom vyjasia dlhsie ale oni si vzdy vyberu nieco ine 🙂 asi nakoniec nekupim ziadnu, vzdy ideme pesi a ked uz nevladze tak ho dam do kocika a myslim ze na jar uz nebude chceit sediet v nicom. No ved este uvidim, musim ju niekde vyskusat. A nacom sa jasi teraz ?

anketkarka
20. feb 2015

@hermiona368 ja som to myslela tak, ze sme to vyuzili najviac na rychle presuny namiesto kocika este aj minulu sezonu a to uz mala 4. roky, ale na samostatne jasenie mozno tak za cele 2 roky asi tak max. jeden den, ked napocitam cas na tom. Radsej sa jasila na odrazadle alebo kolobezke a minulu sezonu uz an na biku s pomocnymi kolieskami. Tento rok bude mat 5 rokov a uz je na trojkolku velka a uz vie aj rychlejsie peso sliapat, takze ho uz nevyuzijeme. Ale bola to dobra kupa, lebo od kedy sme zbalili kocik, tak sme chodili na trojkolke.

hermiona368
autor
27. feb 2015

@anketkarka tak to ste ju krásne vyuzili 🙂 vacsinou su tam deticky ledva 1 rok, lebo ich to tam nebavi. Preto sa neviem rozhodnut ci kupit drahu alebo len taku nejaku obycajnu. Maly chodi najradsej pesi 🙂 Tiez chcem zbalit kocik, ale este nemam trojkolju a ozaj ake su tam kolesa ? nehrkocu moc ? ked na nu tak pozeram vyzera byt aj dost vysoka, aby malemu aj velka nebola.

anketkarka
27. feb 2015

@hermiona368 kolieska su gumene, nehrkaju ako plastove. Nasa mala v 2 rokoch ked ju dostala, tak max.80 cm a bola jej dobra.

hermiona368
autor
27. feb 2015

@anketkarka jaaaj tak to je super, maly ma 76 cm takze by mu mohla byt namieru 🙂