Golfový kočík Peg-Pérego Pliko P3 alebo Caretero Spacer

fidoorkaa
22. feb 2014

Ahojte baby, hladam golfový kočiar, spratný veľký sedák priestranný aj pre väčšie dieťa a ľahký, ktorý by sme využívali hlavne na cestovanie páčia sa mi tieto dva ale ak máte skúsenosti aj s inými budem veľmi rada za každý názor.
Na týchto dvoch sa mi páči asi všetko no neviem ako sa správajú na ceste (či nehrkocú kolieska).
Díky ...

syrik
22. feb 2014

Ten caretero sa páči aj mne.Preto som zvedavá,čo Ti baby odpisu. aj cenovo je lákavý.

fidoorkaa
autor
28. mar 2014

@syrik ahoj, nakoniec som kupila caretero spacer deluxe je super maly mi tam vojde asi aj ako 6 rocny aky je priestrany je ozaj super jedine co som si musela zvknut je ze ma vahu 9kg ale inac je paradny

syrik
28. mar 2014

@fidoorkaa Ja som nakoniec kúpila chicco multiway 🙂

majka2508
2. máj 2014

@fidoorkaa ahoj, zatial spokojnost s kociarom? neobjavil sa nejaky problem. chcem si tiez kupit deluxe. dakujem za odpoved

fidoorkaa
autor
2. máj 2014

@majka2508 ahoooj, ano spokojnost uz sme boli s nim v aprili aj v chorvatsku, teraz zase cestujeme zvlada aj neprispôsobivý terén ako som spomenula je priestrany a to ma moj 12,5kg je polohovateny trosku netradicne pačky su tak nizko a neprisla som na to ako ich sklopit naraz tak to davam postupne ale to je len esteticky detail strieska sa da dat nizko proti vetru a slnku co sme vyuzili ked maly spal dokonca som si aj zvykla ze je tazky kolieska mi odporucili pri kupe nastriekat proti korozii WD40 a ozaj nehrkocu ale este jedna vec mi mame velke auto ale do uzkych nevojde na sirku palice su vysoke tak sa neulozi do otcovho auta a on ma skoda fabia nevojde tak jedna cas je nizsie ako druha ak rozumies co myslim. vyhodou je ze je pouzitelny aj na kazdodennu potrebu ako aj na cestovanie

majka2508
3. máj 2014

@fidoorkaa ešte ma napadlo, či nevieš aký je rozdiel medzi týmto deluxe a spacer 2013, lebo ten starší je o 2 kilá ľahší a to je pre mňa dosť. ďakujem za odpoveď. si zlatá 🙂

fidoorkaa
autor
3. máj 2014

@majka2508 no never ze je lahsi vobec nie je vo vahe rozdiel ten novy ma 9,5kg a stary spacer 9kg neporovnatelne ak niekde udavaju menej klamu ja som nevidela rozdiel - v deluxe su uz lepsie rucky nie penove, ktore sa ti mozu potrhat a ta strecha sa da polohovat, plus v deluxe mas aj vnutornu vlozku ktora v spacer 2013 nie je a maly ked aj papa ja len tu vyberiem a vyprasim je to jednoduchsie. verim ze sa dobre rozhodnes

majka2508
5. máj 2014

@fidoorkaa ja som mala dilemu kvoli tej vahe, tak uz som sa rozhodla. dakujem velmi pekne

sidula1
11. sep 2014

kolesa peg perego p3
Vie mi niekdo poradit ako sa odmontovava predne koleso na bagine peg perego p3?V navode to nie je a potrebujem ho dat dole,lebo vrzga - chceme to namazat-ane neviem ako-trapim sa s nim uz 2 dni a stale nic.,
Za radu vopred dakujem

polacka
17. jan 2016

Caretero spacer deluxe je super golfovy kocik. Kolieska nehrkocu, su take gumove, nie tvrdy plast ako mal jeho predchodca. Ten hrkotal, tento ide pekne. Mam mozno len jedinu vyhradu a to ked sme v nom isli po obchode po tej dlazbe mi neslo zatacat. Musela som nasilu so vzpriecenymi kolesami. Proste sa mi nechceli otocit na tom hladuckom povrchu nalestenom...Inak bez jedinej chyby naozaj. Strieska predlzitelna, vela miesta pre dieta aj pre vacsie, polohovanie chrbatika je super. Odporucam ho, za tu cenu? Nonekup to.

vegetarian13
15. mar 2016

Da sa pouzivat aj na kazdodenne kocikovanie? lebo ja by som uz vymenila za sportovy..........prosim poradte,, tazko sa rozhodujem

rybjar
15. mar 2016

ja mam PP Pliko Mini - kupovali sme minuly rok a je to vyborny golfac - zvlada aj nas teren (nemame este chodniky 🙂), da sa sedadlo polohovat - cize mala mi v nom aj spinkava. Teraz v zime sme sa zmestili v pohode aj s fusakom. S kolieskami som spokojna - aj ked na nerovnej ceste, je pocut, ze ideme 🙂, ale malej to vobec nevadi - skor ju to uspava... A zmesti sa nam aj do kufra Fabie - co bola jedna z podmienok jeho kupy...Mame ho v cyklamenovej farbe a kedze sa chystam malej kupit trojkolku, tak zvazujem jeho predaj...ak by bol zaujem, kludne za ozvite 🙂 Dokupili sme k nemu aj original madlo + tasku, na vsetky potrebne veci 🙂, kedze kosik pod kocikom je mensi.

vegetarian13
15. mar 2016

@rybjar vedeli by ste mi poslat fotky a technicke parametre kocika, v akom je stave? mail etoth717gmail.com , vdaka 🙂

vegetarian13
15. mar 2016

@fidoorkaa je vhodny aj na kazdodenne kocikovanie?

rybjar
15. mar 2016

@vegetarian13 poslala som mail 🙂

vegetarian13
15. mar 2016

@rybjar prepacte, mail sa mi podarilo vymazat, viete mi ho preposlat?

rybjar
15. mar 2016

@vegetarian13 poslane 🙂

fidoorkaa
autor
15. mar 2016

@vegetarian13 ano urcite 🙂