Ktorý golfový kočík je pre vás ten naj?

slamienka
11. máj 2016

Ide mi o to, že si hľadám golfový kočík pre 2,5 ročnú dcérku a zaujíma ma, ktorý je pre vás top. Nehrkoce po ceste, da sa rozložiť aj do ľahu, striešku má dlhšiu, ľahko spratný...
Píšte značku kočíka, celý názov. Ďakujem 🙂

acer11
11. máj 2016

maclaren xlr 😉

tilly
11. máj 2016

peg perego pliko, mala som aj maclareny, ale toto je pohodlnejsi kocik

ifkael
11. máj 2016

maclaren

katkakovac
11. máj 2016

Icoo pluto. Vacsi som este nevidela, pritom lahky, skladny, vela vydrzi. Nas prezil 2 dovolenky lietadlom, raz im asi spadol anic sa mu nestalo, iba stratili koliesko, ake to vyriesili a opravili nam ho. Neda sa sklopit do uplneho lahu, ale dostatocne na pohodlne vyspanie. A krasny dizajn ako bonus.

bajana
11. máj 2016

Valco Snap 4...teda ak nevadi, ze to nie su golfky s pidikolieskami, ale lahky skladny sportiak 🙂

salome51
11. máj 2016

Pre mňa Peg Perego Pliko Switch Easy Drive. Nemám mu čo vytknúť. Perfektný na spanie. Priestranný košík, ľahký a dobre sa skladá

lenicko
11. máj 2016

Zvažovali sme Peg Perego SI a Icoo pluto (PP pliko na náš vkus dosť hrkotal.) Zobrali sme nakoniec PP Sí - denim verziu.

rora
11. máj 2016
marteenka
12. máj 2016

@rora
@salome51
@katkakovac
@ifkael
@tilly
@acer11
@lenicko
Baby oni však píšu ze su do 15kg. Môj 15mesacny ma 12kg myslite ze vydrží ten Golfac niečo ak presiahneme hmotnost? Rada by som keby vydržal aspoň do jeho 3 rokov

aamaria9
12. máj 2016

TFK je vyborny a do 36 kg

j.a.n.e.7
12. máj 2016

pred 7 rokmi som si tu z bazáru kúpila kvôli cestovaniu autom golfáč Pierre Cardin Lothus a máme ho dodnes, syn bol tiež ťažší (v 1 roku 13,5 kg) a tento kočík bol pevnej konštrukcie, funguje doteraz, akurát strieška sa už zničila. Keď som pre svoju maličkú zháňala nový golfáč, nenašla som nič lepšie ako zase tento model 🙂 Aj to som ho ledva zohnala.http://www.babyhracky.sk/sportove-kocik... ale ja ho mám za akciovú cenu okolo 130,- E bol

glorikarebeka
14. máj 2016

ja som si kupila Peg Perego Si a bola som maximalne spokojna,lahucky a dobre sa s nim manipuluje.A je ti treba este golfac?Moja bude mat 2 roky a uz najradsej chodi pesi 🙂

gretocka
14. máj 2016

pre mna topka babypoint orion....

martuska2
15. júl 2019

Inglesina trip..najuzasnejsi kocik zo vsetkych

maciatkolulu
15. júl 2019

@slamienka elodie details,mountain buggy nano,ten je aj do lietadla,maclaren možno tie nové,tie klasiku sa tazsie ovladali.