Kočiar Cam - skúsenosti

f1ower
8. jan 2018

Ahojte 🙂 chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti s kočiarmi značky Cam. Čítala som si tu o nich už niečo, ale to bolo skoro všetko o starších modeloch 2013 a staršie. Zaujímali by ma hlavne tie novšie - 2016+ a predovšetkým model Cam Combi Family. Hľadám kočiar do mesta s relatívne upravenými chodníkmi, tak dúfam, že tie kolieska nebudú problém, no chcela by som najskôr nejaké rady, postrehy či tipy z praxe. Som predom vďačná za akúkoľvek informáciu ❤

nenuska25
8. jan 2018

ahoj, ja mam cam dinamico up 2017 a som s nim maximalne spokojna.

sasunka
8. jan 2018

Velmi zly kociar :( My sme mali Cam Pulsar, bol nadherny a drahy ale horsi kociar som este nevidela. To je na ich talianske chodniky. Skuste si to rozmysliet, tie kolieska su fakt hroza, je tvdy, ziadne perovanie, mala sa budila na kazdom kamienku.

katrin21
8. jan 2018

ja som mala CAM dinamico a bol to super kocik, co sa tyka jazdenia.. ale len hlboka cast.. sportova bola dost taka nemotorna, vhodna skor pre vacsie dieta, starsie.... preto som na sportak pouzivala ine kociky, ale CAM je teraz uz aj vo verzii UP a ten je super... dobre sa aj vozi , sportova cast je viac vytapacirovana, cize aj pre mensie dieta...
Ja som bola s tym kocikom velmi spokojna, aj vaha, aj jazdne vlastnosti v terene, spratny do auta celkom fajn, takze ... spokojnost.... Je to rokmi overena znacka....

roxy2015
8. jan 2018

Hotová katastrofa. Tie baby čo ho chvália nemali zrejme iný kočiar v ruke. Ja som mala cez 20 kocikov a teda toto bol najhorší z nich. Konkrétne cam dinamico 2015. Švagriná mala poľsky a poviem Vám, že ten jej bol 100x lepší ako ten môj taliansky. A to bol o polovicu drahší ten môj 😳. Takze neodporúčam. Fakt sa oplatí ísť do Bugaboo, stokke. Potom sa da predať za 80% sumu, takze kto mi povie, že je drahý, nevie o com rozpráva. Samozrejme sa on treba starať a nedotrieskat ho.

nomci
9. jan 2018

Ja som mala cam cortinu a nedam dopustit. Ma velke terenne kolesa, a nafukovacie a vyborne pruzny. Viem ake nepodarene chodniky su tu, a s cortinou som ani nevedela, ze je zla cedta, po snehu nemal problem brodit sa. Dinamico ma male kolieska, tak je jasne, ze nadavaju nan. Male kolesa su vhodne akurat do centra. Nas nam dokonale sluzil a nikdy nesklamal. Top manipulacia, sice tazsi, ale po kazdej stranke super.