Kočík Anex e/type - názor mamičiek, ktoré ho majú

mess123
2. máj 2022

Pekný deň prajem, potrebovala by som názor na kočík Anex e/type
od mamičiek ktoré s ním majú reálne skúsenosti. 🙂 vopred ďakujem

pondelok01
2. máj 2022

@mess123 my mame m/type, ak by ti to pomohlo

diaalex
2. máj 2022

@mess123 tiež M type (sport)

lamonita
2. máj 2022

Bože konečne ho niekto ma!!!🤣🤣❤️ trosku mam rozhrkany podvozok po 7 mesiacoch. Ale je pravda ze sa on nestarame, neolejujeme, necistime. (Ma sa to??🤷‍♀️) Potom športová časť VRAJ ide do úplného lahu ale podla mňa to úplný lah nie je🤷‍♀️ ináč je nádherný,každý mi ho chváli. Okrem tohoto mu nemám čo vytknúť. Na športovú časy iba ideme prejst

lienka.7
2. máj 2022

@mess123 tiez mame m/type. Za mna spokojnost

pondelok01
2. máj 2022

@lamonita “uplny lah” sa tusim povazuje vsetko nad 160 stupnov. 180 to nie je, ale teda mame aj iny vychvaleny kocik, ktory ma byt super sklopny a tiez to nie je uplne rovne. Nejaka udrzba koliesok sa zrejme robit ma, ale my sme za 2 roky este nestihli 🤭

lamonita
3. máj 2022

@pondelok01 keď dám úplný ľah, je pod chrbatikom obluk...lebo ta opierka je tak tvarovaná... ešte som nebola s nou von na spanie tak zatiaľ neviem ako sa jej bude spať, no uvidíme. Ja len sa bojím aby som jej chrbát nezničila keď bude taka akoby prehnuta.🤦‍♀️no a servis podvozku by mi mohol partner akože zabezpečiť, čo ja s tým narobím to netuším 🤷‍♀️🤣

lamonita
4. máj 2022

@mess123 ešte 1 vec k sportiaku: strieška je krátka. Svieti jej tam slnko. Musím prikúpiť clonu

sandy9911
5. máj 2022

@mess123 dobrý deň predávame Anex kočík po dcérke ak máte záujem 🙂 pre nás veľká spokojnosť len sme už veľký a kočík nám je maličký 🙂

lamonita
5. máj 2022

@sandy9911 clonu na sportiak náhodou nemáte originál?

sandy9911
5. máj 2022

@lamonita máme sj proti dažďu

sandy9911
5. máj 2022

@lamonita v lete sa krásne odvetráva aj hlboká časť aj športová

sandy9911
6. máj 2022

@mess123 dobrý deň, mi predávame nás Anex kočík leno nám je už maly ale sme maximálne spokojný, kočík nie je vôbec zničený bez poškodenia tak ak by ste mali záujem aj s vajíčkom predávame 🙂