Kočík Monza Street

makovicka53
17. júl 2015

Poznate tento kočík? Prosim o jeho klady a zapory, mala by to byt novinka...zvazujem nad tymto alebo britax, ktorý???...dakujem

celasapremenim
23. aug 2015

dnes som ho videla v obchode a dost sa mi zalubil, aj dobra cena, aj priestranny, lahky, neviem ako kolieska pri pouzivani, su pogumovane....ma ho niekto?

makovicka53
autor
25. aug 2015

@celasapremenim ja som nakoniec kupila britax b-agile 4 plus a som max spokojna...ten monza sa mi tiez pacil aj som ho videla v obchode, ale vraj je to imitacia britaxu tak mi bolo povedane...a sa mi zdal väcsi...

celasapremenim
1. sep 2015

@makovicka53 pozerala som britax b agile plus, prosim ta, ako sa chova vonku, tie kolieska boli pogumovane a take sirsie, v predajni sa mi tazsie manipuloval, ako napr. peg perego book plus s podvozok, ten siel prakticky sam....kade si s tym uz behala? inak striesku urobili dobre na tomto, akurat zo zadu je taky trosku skaredy :D
tiez som premeriavala rozmery a sedak bol na pocudovanie o dost uzsi ako na pop up pp a tiez vyska opierky chrbta bola nizsia o dost, aj o 5 cm

makovicka53
autor
2. sep 2015

@celasapremenim podla mna je v pohode, manipulacia je sice trochu tazsia, ale to bude asi tym odpruzenim, s predoslym kocikom to bolo lepsie, ale to je asi o zvyku...kolieska su pogumovane, tak dufam, ze sa tak rychlo nevyderu...beham s tym aj po meste, ale aj v terene...a ta strieska je taka noo...ja si to nenechavam spustene, lebo mi to pride jak plachta, tak to necham pripevnene tym suchym zipsom a vytiahnem normalne do sedu, ona sa tam posklada a podla mna to vyzera lepsie...moj nazor...a teda nam zatial vyhovuje rozmerovo, kedze maly nie je moc buclaty nepotrebuje tolko priestoru a ked zacne behat, kocik potrebovat nebudeme tak casto, len obcas, tak uz to neriesim...
snad som pomohla 🙂

celasapremenim
3. sep 2015

@makovicka53 juj tu si mi presne odpovedala na to, co som myslela v otazke, dakujem velmi pekne, sorry aj do spravy som ti poslala ...tak takto mi to staci, dakujem
ani moj chrust nie je nejaky tucko, len dufamm, ze sa mu bude v zimnom fusaku dobre spat, lebo rad spi vonku:D

makovicka53
autor
3. sep 2015

@celasapremenim rado sa stalo 😉

ansovi
24. nov 2015

aj ja mam monzu street a som max spokojna,dcera ma 15 mesiacov a tento je uz nas 8 kocik,takze mam skusenosti s kocikmi uz nejake 🙂 , tento je naozaj pre vacsie deti idealny,moja je dost grulka a nema problem spinkat v nom aj vo fusaku,uplne pohodlne. fusaky pasuju ,aspon mne co ma vsetky aj elodie aj ine. daju sa menit striesky ,uz mame tri tak si striedame a vzdy tak mame novy kocik 😉 , no najdolezitejsie je,ze dcerka ma dost miesta tak na sedenie ako aj na spinkanie.mne vyhovuje aj co sa tyka manipulacie aj kosik ma dost velky. zatial som nenasla nejake negativa 🙂

taomi
30. jan 2016

@ansovi Ahoj,prosim tě,stále jsi spokojená s kočárkem?V ČR ho takřka nikdo nemá a tak na něj nemůžu najít žádné recenze.Zajímalo by mě pár věcí 🙂 Jak moc se dá dát do lehu/sedu a jak moc jdou zvednout nožičky?Kolik ve skutečnosti váží?Všude čtu něco jiného a jak je dlouhý vnitřek včetně polohovací podnožky?A není rukojeť moc vysoko?Mám cca 164 cm,tak abych na ní došáhla :D Moc děkuji 🙂

ansovi
30. jan 2016

ahoj,kocik som uz predala.. pouzivala soom ho asi tri mesiace,na lezanie je velmi dobry a priestorovo super aj pre vacsie deti,naozaj nohy su nepolohovatelne a tam padom,ak sa sklopi na lezanie je dieta takmer v rovine,nozicky naozaj len mierne nizsie.vojdu do nho vsetky fusaky,mne sa pacila moznost vymeny striesok.jedine ,co mi vadilo po case,bola manipulacia .ale to je o zvyky,nakolko som ho streidala zo stokke kocikom,kde to ide lahsie.mala som 9 kocikov a kazdy ma svoje vyhody..ked mozem odporucit,z kocikov ake som mala jednoznacne top kociky si britax. pri tom kociku som nemala ziadne vyhrady. monza ma vyhody.. velky,na spanie,super aj na sedenie,kozene madlo vyzera luxusne,kosik celkom velky,menitelne striesky,dizajnovo velmi pekny..jedine to riadenie,dost tazko do zatacok..dufam,ze som poradila..pomerat zial nemozem,kedze ho nemam,ale moja dcera ma 1,5 roka ,vyzera na viac ako na dva a uplne pohodlne vystreta spinkala v nom,ak by este boli otauky,kludne.. 😉

mirkaaak
30. jan 2016

Ahojte. Mam na predaj monzu street s bezovou strieskou, pouzivany asi mesiac. Mam k nemu aj nafukovacie kolesa. Ak by mal niekto zaujem, piste spravu 😉

taomi
31. jan 2016

Moc děkuju 🙂 Jéé,škoda že nejsem ze Slovenska,vzala bych si ho 🙂

mirkaaak
31. jan 2016

@taomi manzel pracuje v Brne, nieje problem doviest 😉

taomi
31. jan 2016

A 4Baby Atomic náhodou někdo neměl?

taomi
31. jan 2016

Já jsem ze severu Čech :D

natalia00
2. feb 2016

@mirkaaak dobry den, za kolko predavate? Dakujem

mirkaaak
2. feb 2016

@natalia00 uz je predany 😕

tjinky
4. feb 2016

@mirkaaak dobry den mirka a odkial ste?

mirkaaak
4. feb 2016

@tjinky uz je predany 😉

tecko28
19. mar 2016

Ahojte,ak by niekto este zhanal mam nepouzity,len vybaleny a rozlozeny na fotenie, foto v bazariku

lelec
25. mar 2016

@mirkaaak máte ešte ten kočík a kolesá?

tecko28
25. mar 2016

@lelec pise, ze predane

tecko28
25. mar 2016

@lelec ak nahodou zhanate, mam na predaj, nepouzity, nejazdeny, len vybaleny na fotenie. Predam aj bez striesky , ak by farba bola prekazkou. Foto v bazariku 😉

lelec
25. mar 2016

@tecko28 no ja somzhanala tie kolesa

tecko28
25. mar 2016

@lelec ok 🙂

mirkaaak
25. mar 2016

@lelec zial, uz nemam, ja som ho predala aj s nafukovacimi kolesami 😉

haslerka91
20. máj 2016

@tecko28 Mate este ten kociarik?

tecko28
21. máj 2016

@haslerka91 nie, ten je davno predany, ved som to sem pisala pred dvoma mesiacmi 🙂 Ale na bazosi a aj tu v bazariku isto su

lucia201020
10. sep 2016

@mirkaaak dobry den, pasovala by mi strieska monza na kocik britax b agile plus? Dakujem

mirkaaak
10. sep 2016

@lucia201020 tak to netusim, britax som nemala.

lucia201020
11. sep 2016

Dakujem za odpoved