Športový/golfový kočík na cestovanie po Oyster Zero - nech zvládne aj kamienky+dlhá strieška

Zodpovedané
24. feb 2020

Ahoj,

rada by som kúpila ešte jeden športový kočík na letné cestovanie. Neviem sa rozhodnúť, či by to mal byť golfáč alebo klasický športový kočík. Teraz máme Oyster Zero a chcela by som od toho niečo ešte menšie a ešte skladnejšie, niečo v rovnakej cenovej kategórii i s dlhou strieškou. A aby nevadil kočíku piesok, či trošku poľnej cesty. Videla som, že aj Elodie majú golfáče vo výpredaji, a stále váham, či áno, či nie.

Moja predstava je, že keď začneme chodiť po výletoch a letných dovolenkách, nech mám kočík raz dva zložený, nech nezaberie veľa miesta, nech má dlhú striešku a zvládne kamienkovú cestu.

Je to pre ročné dievčatko. Teda v lete už rok a pol.

Ďakujem pekne.

Ahoj,

čo sa ED golfiek týka, Stockholm Stroller sú vo výpredaji, keďže sa chystá novinka Mondo. Sú to krásne golfové kočíky so super strieškou, ale teda nečakaj mäkkú jazdu, a ani nejakú brutálnu kompaktnosť (porovnajúc to s Oyster Zero) - je fakt dlhý po zložení. A golfáč na kamienkovú cestu či piesok tiež nie je najlepší nápad.

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Elodie Details Mondo

Babystyle Oyster Zero

Ja by som šla skôr do niečoho športovo-minimalistického typu Cybex Eezy S+ či CBX Etu Plus - kvôli terénu, ktorý spomínaš, a faktu, že majú väčšie kolesá, než je bežné pre kategóriu. Z fashion kúskov by som kuk aj Fashion edíciu GB Qbit+ Al-City.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli